Dwójka agentów i tajemniczy statek kosmiczny w zwiastunie "Debris" – nowości od showrunnera "Fringe"

"Debris" (Fot. NBC)

Kosmiczne seriale wracają do otwartej telewizji. NBC zaprezentowało zwiastun "Debris", nowej produkcji science fiction o duecie agentów, którym trafiła się naprawdę nietypowa sprawa.

W tym roku serialowa jesień będzie wyglądać inaczej niż zwykle, ale pierwsze zamówienia już są. Podobnie jak pierwszy zwiastun serialu "Debris", stworzony ze scen z pilota, które udało się nakręcić przed pandemią koronawirusa.

Debris – zwiastun serialu showrunnera Fringe

Nowa produkcja NBC, tworzona przez J.H. Wymana ("Fringe") i Jasona Hoffsa ("Edge of Tomorrow"), opowie o śledztwie w sprawie statku kosmicznego, który rozbija się na Ziemi. Sprawę bada duet agentów z dwóch różnych kontynentów. Każde z nich prezentuje inne podejście sprawy, ale zmuszeni są współpracować ze sobą, badając sprawę zniszczonego statku obcych i jego tajemniczego wpływu na ludzkość.

Amerykańskiego agenta CIA gra Jonathan Tucker ("Kingdom"), a w postać brytyjskiej agentki MI6 wciela się Riann Steele ("The Magicians"). W obsadzie znajduje się także Norbert Leo Butz ("Fosse/Verdon") jako agent CIA, będący opiekunem postaci Tuckera.

Serial "Debris" w tym momencie nie ma jeszcze daty premiery.

REKLAMA