6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy Endings" (Fot. ABC)

Odcinek specjalny "Happy Endings" dostępny na YouTube. Współtwórca "Pose" pisze nowy serial dla FX. Zapowiedź "Hoops", nowej animacji Netfliksa. A oprócz tego "3%", "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Zobaczcie odcinek specjalny Happy Endings

Obsada "Happy Endings" spotkała się na Zoomie, żeby odegrać nowy odcinek, którego akcja dzieje się w czasach koronawirusa. Adam Pally, Casey Wilson, Damon Wayans Jr., Eliza Coupe, Zachary Knighton i Elisha Cuthbert ponownie wcielili się w swoich dawnych bohaterów, było też Q&A, w którym oprócz nich wziął udział twórca serialu David Caspe.

2. Grace Van Patten w Nine Perfect Strangers

Grace Van Patten ("Maniac") dołączyła do obsady serialu limitowanego "Nine Perfect Strangers" w roli jednej z osób, które przybywają do ośrodka zdrowia i odnowy biologicznej prowadzonego przez Nicole Kidman.

3. Współtwórca Pose pisze nowy serial dla FX

Współtwórca "Pose" Steven Canals pracuje nad serialem limitowanym "81 Words". Jego bohaterami będą aktywiści LGBT Frank Kameny i Barbara Gittings, którzy ryzykowali swoje kariery, żeby doprowadzić do zmiany definicji homoseksualizmu według American Psychiatric Association. W latach 70. homoseksualistów uważano za dewiantów seksualnych i diagnozowano ich jako chorych psychicznie.

4. Margot Bingham w obsadzie The Walking Dead

Margot Bingham ("New Amsterdam") dołączyła do obsady "The Walking Dead", prawdopodobnie w roli tajemniczej Stephanie, postaci, która była narratorką w dwóch odcinkach z 10. sezonu.

5. Finałowy sezon 3% w sierpniu

4. sezon serialu "3%" pojawi się 14 sierpnia na Netfliksie.

6. Hoops – zwiastun nowego serialu Netfliksa

Netflix wypuścił zwiastun kreskówki dla dorosłych "Hoops". Głównym bohaterem jest szkolny trener koszykówki (Jake Johnson), który postanawia udowodnić, że potrafi. W obsadzie znajdują się także Rob Riggle, Natasha Leggero, Ron Funches, Cleo King i A.D. Miles. Twórcą jest Ben Hoffman ("The Late Late Show with James Corden"). Premiera planowana jest na 21 sierpnia.

REKLAMA