Nowa obsada "Szkoły dla elity" na zdjęciu z 4. sezonu. Zobaczcie, kto pojawi się w Las Encinas w nowej serii

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

"Szkoła dla elity" wymieni część obsady w 4. sezonie. Netflix zaprezentował nową ekipę na zdjęciu i zdradził pierwsze informacje na ich temat.

"Szkoła dla elity" powróci z 4. sezonem, w którym nie zobaczymy już części oryginalnej obsady. Ester Expósito (Carla), Danna Paola (Lucrecia), Jorge López (Valerio), Álvaro Rico (Polo) i Mina El Hammani (Nadia) rozstali się z serialem, a na ich miejsce wejdzie nowa ekipa. Netflix właśnie ją zaprezentował na pierwszym zdjęciu promocyjnym.

Szkoła dla elity – nowe postacie w 4. sezonie

Do obsady serialu dołączają Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín. Nowi bohaterowie będą "częścią świata Las Encinas w ten czy inny sposób. Ich postacie spotkają się z Guzmánem, Samuelem, Anderem, Omarem, Rebecą i Cayetaną" – czytamy w opisie. I to na razie wszystko, co wiemy na ich temat.

Szkoła dla elity sezon 4 – kiedy będzie premiera?

Na razie Netflix milczy w sprawie choćby przybliżonej daty premiery 4. sezonu "Szkoły dla elity". Do tej pory serial powstawał w szybkim tempie: 1. sezon pojawił się w październiku 2018 roku, drugi we wrześniu 2019, a trzeci w marcu 2020. To by oznaczało, że nowych odcinków powinniśmy spodziewać się najpóźniej wiosną.

Problem w tym, że w Hiszpanii szaleje epidemia koronawirusa i w niektórych regionach zaczyna się powrót do lockdownu. To oznacza, że kręcenie seriali jest w tym momencie niemożliwe i że będziemy musieli poczekać dłużej na 4. sezon.

Szkoła dla elity dostępna jest na Netfliksie

REKLAMA