Ella Lopez z nowym chłopakiem na zdjęciach z 5. sezonu "Lucyfera". To będzie najbardziej urocza para w serialu!

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Co czeka Ellę Lopez w 5. sezonie "Lucyfera"? Zobaczcie nowe zdjęcia z nadchodzących odcinków i zaglądnijcie do worka ze spoilerami.

Ella Lopez to jedna z tych postaci z "Lucyfera", które zaskarbiły sobie sympatię fanów. Aimee Garcia opowiada, co czeka jej bohaterkę w nadchodzących odcinkach.

Co czeka Ellę Lopez w 5. sezonie Lucyfera?

Urocza pani kryminolog w końcu zakocha się z wzajemnością! Jednak zanim do tego dojdzie, będzie miała pod górkę, ale co to dokładnie oznacza, tego jeszcze nie wiemy.

– Na początku 5. sezonu nie ma dobrych miłosnych wieści dla Elli, co mi się podoba, ponieważ ona nie może być idealna, ale później, wreszcie, wreszcie, wreszcie będzie umawia się z fajnym gościem! Dopuszcza go do siebie i jest bardziej intymnie, bo nie chodzi tylko o fizyczność. Chodzą na zjazdy fanów "Star Treka", kolacje przy świecach i winie. Rozmawiają ze sobą w języku klingońskim. Są sobie pisani. On jest jej męską wersją. Jest równie geekowaty – powiedziała aktorka.

Lucyfer sezon 5 ella lopez spoilery

Jak dodaje Aimee, chłopak Elli, Pete Daily, którego zagra Alex Koch, będzie "czarujący, nerdowaty i towarzyski", co widać na załączonych obrazkach.

Lucyfer sezon 5 ella lopez spoilery

Aktorka dodaje, że jej bohaterka będzie przechodziła w 5. sezonie przez osobisty kryzys, co powinno zbliżyć do niej widzów, bo w końcu jest on częścią życia każdego z nas. O ile w 4. sezonie już poznaliśmy mroczną stronę Elli, to w najbliższych odcinkach będzie "prawdziwym aniołem". Choć nie cały czas, bo jak dodaje Aimee jej postać pokaże, że nie zawsze jest jak Susie Sunshine, co sprawi, że fani serialu będą utożsamiać się z nią jeszcze mocnej.

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie