7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Perry Mason" z zamówieniem na 2. sezon. "Dzień trzeci" we wrześniu w HBO i Sky. Hulu tworzy serial o Hillary Clinton. A oprócz tego "Kraina Lovecrafta", "Simpsonowie" i nie tylko.

1. Perry Mason z zamówieniem na 2. sezon

"Perry Mason" jednak nie będzie serialem limitowanym, jak na początku zapowiadano. HBO zamówiło 2. sezon produkcji noir o prawniku z Los Angeles, która miała lepszy start (1,7 mln widzów na wszystkich platformach w USA) niż "Watchmen" i "Outsider".

2. Dzień trzeci we wrześniu w HBO i Sky

14 września w amerykańskim HBO i dzień później w brytyjskim Sky oraz polskim HBO wystartuje serial "Dzień trzeci" z Jude'em Lawem i Naomie Harris w rolach głównych.

3. Tiffany Boone w Nine Perfect Strangers

Tiffany Boone ("Hunters") dołączyła do obsady "Nine Perfect Strangers". Zagra pracownicę ośrodka odnowy Tranquillum, w którym spotyka się tytułowa dziewiątka nieznajomych.

4. Kiedy wracają animowane komedie stacji FOX?

"Simpsonowie" (sezon 32), "Bless the Harts" (sezon 2), "Bob's Burgers" (sezon 11) i "Family Guy" (sezon 19) powrócą 27 września. Z kolei w 2021 roku FOX pokaże 2. sezon "Duncanville".

5. Hulu tworzy serial o Hillary Clinton

W Hulu powstaje projekt "Rodham" oparty na książce Curtisa Sittenfelda. To historia alternatywna o tym, co by było, gdyby Hillary nigdy nie poślubiła Billa Clintona. Serial ma być współczesną parabolą o wyborach, feminizmie i o tym, dlaczego Ameryka ma tak skomplikowaną relację z kobietami u władzy. "Rodham" tworzy Sarah Treem, showrunnerka "The Affair".

6. W ABC powstaje nowy projekt Evy Longorii

ABC tymczasem pracuje nad serialem "Chicano", opowiadającym o rodzinie imigrantów z Meksyku, którzy spełniają swój amerykański sen w Los Angeles. Serial, oparty na książce Richarda Vasqueza z 1970 roku, opowie o kilku pokoleniach, od lat 20. poprzedniego wieku aż do dziś. Pilotowy odcinek pisze Natalie Chaidez ("Queen of the South"), a w ekipie producentów znajduje się Eva Longoria.

7. Kraina Lovecrafta – plakat serialu HBO

17 sierpnia w HBO zadebiutuje "Kraina Lovecrafta", opowieść o podróży przez rasistowską, pełną potworów rodem z horrorów Lovecrafta Amerykę lat 50. Zobaczcie nowy plakat:

Kraina Lovecrafta serial

REKLAMA