Ile potrwają prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina"? Nie ma szans, żeby ekipa wyrobiła się w tym roku

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Są nieoficjalne doniesienia na temat tego, ile potrwają prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina". Czy ciągle jest szansa na premierę nowych odcinków w lecie 2021?

Od lutego do sierpnia 2020 roku – w tym czasie miały powstawać odcinki do 2. sezonu "Wiedźmina". Jednak po zaledwie kilku tygodniach prac na planie spowodowany koronawirusem lockdown zmusił ekipę do powrotu do domu. Kolejne sceny będą kręcone w Wielkiej Brytanii od 17 sierpnia.

Kiedy zobaczymy 2. sezon Wiedźmina na Netfliksie?

2. sezon planowo miał pojawić się na Netfliksie w lecie 2021 roku. Czy ta data nadal jest realna? Serwis Redanian Intelligence donosi, że prace nad kolejną odsłoną przygód Geralta z Rivii (Henry Cavill) potrwają do lutego przyszłego roku. Oczywiście jest to data orientacyjna.

Kręcenie zajmie około ośmiu miesięcy, a pierwotnie miało trwać pięć i pół miesiąca. Oczywiście wydłużenie tego okresu ma związek z nowym reżimem sanitarnym wprowadzonym z powodu koronawirusa.

wiedzmin sezon 2 prace na planie 2021

Zatem wracając do odpowiedzi na pytanie, jakie są szanse, by 2. sezon "Wiedźmina" trafił na ekrany w lecie 2021, brzmi ona: "spore". Postprodukcja przy 1. sezonie trwała 6-7 miesięcy i jeśli sytuacja się powtórzy, oczekiwana data premiery serialu przypada na koniec lata w przyszłym roku.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA