Które odcinki "Lucyfera" warto sobie przypomnieć przed 5. sezonem? Aktorki z serialu doradzają fanom

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Aktorki z "Lucyfera" wskazują na najważniejsze – ich zdaniem – odcinki w całej serii. Warto je odświeżyć przed premierą kolejnego sezonu serialu.

"Lucyfer" to świetny serial do binge'owania – procedural z piekielnie dobrym poczuciem humoru wydaje się być idealnym pomysłem do nałogowego oglądania. Jednak trzeba mieć na to trochę czasu – do tej pory wyszły cztery sezony, składające się łącznie z 67 odcinków.

Które odcinki Lucyfera warto sobie przypomnieć?

Aimee Garcia i Lasley-Ann Brandt, które znacie jako Mazikeen i Ellę Lopez, wypowiedziały się w Entertainment Weekly na temat tych odcinków Lucka, które warto sobie odświeżyć, jeśli nie ma się czasu na ponowne oglądanie serialu przed 5. sezonem. W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć pilota, w którym poznajemy serialową ekipę.

– Poznajesz ten świat i bohaterów. Zaczynamy, kiedy Lucyfer i Mazikeen są na Ziemi od pięciu lat. Ten odcinek został pięknie nakręcony, jest sexy. Len Wiseman, który go wyreżyserował, nadał mu ton i wygląd, które uwielbiam – mówi Brandt.

lucyfer które odcinki obejrzeć

Aktorka proponuje, by odświeżyć sobie "My Little Monkey", 7. odcinek 2. sezonu, który był kluczowy dla jej postaci. Z kolei Aimee Garcia sugeruje, by przypomnieć sobie "Vegas With Some Radish", czyli 6. odcinek 3. sezonu, w którym Lucyfer (Tom Ellis) i Ella udają się pod przykrywką do Las Vegas, gdzie wykonują pamiętny taniec. Aktorka ze wzruszeniem wspomina również 23. odcinek 3. sezonu zatytułowany "Quintessential Deckerstar".

Godny uwagi jest także 5. odcinek 4. sezonu. W "Expire Erect" Ella zażywa molly, całuje się z kobietą i rozbraja bombę na kokainie. Odtwórczyni roli Maze przypomina, jak ważny dla jej postaci jest rozdział zatytułowany "Save Lucifer" (sezon 3, odcinek 9), w którym Mazikeen pokazuje, że ma swoją czułą i delikatną stronę i prezentuje ją przed Ewą (Inbar Lavi).

Lucyfer – sezon 5A od 21 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA