Sierpień w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów

"Tak czy owak" (Fot. HBO)

W sierpniu w HBO zadebiutuje "Kraina Lovecrafta", a także hiszpański serial "Tak czy owak" i dwie różne wersje "W domu". Telewizyjną premierę będzie mieć "Love Life" i 4. sezon "Sprawy idealnej".

Na listę premier HBO GO tradycyjnie czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO na sierpień. Są w niej dwie serialowe nowości: "Kraina Lovecrafta" i "Tak czy owak", a do tego dokumentalna produkcja "Przysięga" oraz kilka tytułów, które już wcześniej miały premierę na HBO GO.

Nowe seriale w telewizji HBO – premiery w sierpniu

W domu – w sierpniu w HBO pojawią się aż dwie wersje pandemicznej antologii HBO (polska już miała premierę). Wersja hiszpańska ("En casa") to pięć odcinków nakręconych przez piątkę tamtejszych reżyserów, z kolei wersja fińska ("Eristyksissa") składa się z czterech odcinków stworzonych przez siódemkę reżyserów. Tę pierwszą możecie oglądać na HBO GO, druga na razie nie miała polskiej premiery.

Tak czy owak – hiszpański serial (w oryginale "Por H O Por B") opowie o dwóch dziewczynach z małej hiszpańskiej miejscowości, które muszą odnaleźć się w najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu. W serialu występują Marta Martín ("Trzy metry nad niebem"), Saida Benzal ("Letters to Paul Morrissey"), Brays Efe ("Orígenes secretos"), Javier Bódalo ("Duchy ze szkolnej ławki"), Itziar Castro ("Rec 3: Geneza") i Fernando Albizu ("Gordos"). Twórczynią jest Manueli Burló Moreno ("Babski weekend").

Love Life – komedia romantyczna o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym, w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. Serial co roku opowie inną historię. Gwiazdą 1. sezonu jest Anna Kendrick w roli dziewczyny z Nowego Jorku o imieniu Darby. W obsadzie są także Scoot McNairy, Zoë Chao, Peter Vack i Sasha Compère. Serial pisze i reżyseruje Sam Boyd ("Stan Against Evil").

Kraina Lovecrafta – adaptacja książki Matta Ruffa z 2016 roku. Poznamy w niej historię Atticusa Freemana (Jonathan Majors), jego przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett-Bell) i wujka George'a (Courtney B. Vance), którzy podróżują przez rasistowską Amerykę Jima Crowa z lat 50. w poszukiwaniu jego zaginionego ojca (Michael K. Williams). Wyprawa zamienia się w walkę o przetrwanie w starciu z rasistowskim terrorem białej Ameryki i przerażającymi potworami wprost z kart powieści Lovecrafta.

Sprawa idealna, sezon 4 – kolejny sezon, kolejne przetasowanie. Po tym jak stracili największego klienta, Chumhum, a imię ich partnera założycielskiego zostało zniszczone, prawnicy z Reddick, Boseman & Lockhart zostali zmuszeni zaakceptować ofertę międzynarodowej firmy prawniczej STR Laurie, by stać się małą spółką zależną. Nagle wszystkie ich decyzje muszą być potwierdzane przez gigantyczną firmę, która dosłownie jest nad nimi. Choć STR Laurie najpierw wydają się być życzliwymi panami, Diane i jej koledzy denerwują się z powodu utraty niezależności.

Przysięga – serial dokumentalny HBO, w oryginale "The Vow". Zobaczymy w nim historię organizacji NXIVM, której założyciel i kilku członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy.

Telewizja HBO – filmy i seriale w sierpniu

· Artemis Fowl – premiera 2 sierpnia w HBO

· W domu (Hiszpania) – premiera pierwszego odcinka 3 sierpnia, kolejne w poniedziałki w HBO3

· Zły chłopak z sąsiedztwa (The Wrong Boy Next Door) – premiera 6 sierpnia w HBO

· Dzieciaki z showbiznesu (Showbiz Kids) – premiera 6 sierpnia w HBO

· Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (Star Wars: The Rise Of Skywalker) – premiera 9 sierpnia w HBO

· Tak czy owak – premiera pierwszego odcinka 10 sierpnia, kolejne w poniedziałki w HBO

· Love Life – premiera pierwszego odcinka 10 sierpnia, kolejne w poniedziałki w HBO

· Zła korepetytorka (The Wrong Tutor) – premiera 13 sierpnia w HBO

· Korpoludki (Corporate Animals) – premiera 14 sierpnia w HBO

· Pezet - koncert – premiera 15 sierpnia w HBO

· Bajecznie bogaci Azjaci (Crazy Rich Asians) – premiera 15 sierpnia w HBO

· Rodzina Addamsów (The Addams Family 2019) – premiera 16 sierpnia w HBO

· Kraina Lovecrafta – premiera pierwszego odcinka 17 sierpnia o godz. 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki w HBO

· Pałac idealny (L'incroyable Histoire Du Facteur Cheval) – premiera 20 sierpnia w HBO

· Taniec serca - historia baletu Fortepian (The Heart Dances - The Journey Of The Piano: The Ballet) – premiera 20 sierpnia w HBO

· Sprawa idealna, sezon 4 – premiera pierwszego odcinka 20 sierpnia, kolejne w czwartki w HBO3

· Annabelle wraca do domu (Annabelle Comes Home) – premiera 23 sierpnia w HBO

· Sekcja rytmiczna (The Rhythm Section) – premiera 23 sierpnia w HBO

· Przysięga (The Vow) – premiera pierwszego odcinka 27 sierpnia, kolejne w czwartki w HBO

· Jumanji: Następny poziom (Jumanji: The Next Level) – premiera 30 sierpnia w HBO

· W domu (Finlandia) – premiera 31 sierpnia w HBO3

REKLAMA