12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

Klip z niespodzianką z finałowej serii "Wikingów". Jesienne premiery seriali z uniwersum "The Walking Dead". "Outer Banks" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Helstrom", "Archer" i nie tylko.

1. Wikingowie – klip z finałowego sezonu serialu

Przed nami tylko 10 finałowych odcinków "Wikingów", których premiera planowana jest jeszcze na ten rok. Podczas Comic-Conu zaprezentowano klip z premiery sezonu 6B, w którym Oleg (Danila Kozlovsky) szykuje się do bitwy razem z Ivarem (Alex Høgh Andersen) – i wtedy niespodziewanie pojawia się pewna postać.

2. Fear the Walking Dead – 6. sezon w październiku

Na Comic-Conie ogłoszono, że 6. sezon "Fear the Walking Dead" wystartuje 11 października (w Polsce 12 października o godz. 22:00 na AMC). Zobaczcie zwiastun:

3. Finał 10. sezonu The Walking Dead jesienią

4 października AMC pokaże "A Certain Doom", "finał" 10. sezonu "The Walking Dead", którego nie zobaczyliśmy wiosną, bo postprodukcję przerwała pandemia koronawirusa. Showrunnerka Angela Kang powiedziała na Comic-Conie, że ten odcinek nie będzie już finałem sezonu. 10. sezon zostanie wydłużony o sześć odcinków, które zobaczymy na początku 2021 roku, "jeśli wszystko dobrze pójdzie".

4. Kiedy premiera The Walking Dead: World Beyond?

"The Walking Dead: World Beyond", czyli spin-off TWD opowiadający o pokoleniu wychowanym w czasie apokalipsy wystartuje 4 października. Zobaczcie nowy zwiastun:

5. Outer Banks z zamówieniem na 2. sezon

Netflix zamówił 2. sezon młodzieżowego serialu "Outer Banks". Na razie nie wiadomo, kiedy premiera.

6. Ekipy seriali CW chcą wracać na plan w sierpniu

Ekipy "Flasha", "Riverdale", "Superman & Lois" i innych seriali CW kręconych w Vancouver planują powroty na plan pod koniec sierpnia. Pracę w Kanadzie Amerykanie będą mogli rozpocząć dopiero po dwóch tygodniach obowiązkowej kwarantanny.

7. Helstrom – zwiastun serialu Hulu

16 października platforma Hulu wypuści cały 10-odcinkowy sezon komiksowego serialu "Helstrom". Zobaczcie pierwszą zapowiedź:

8. Maria Bello odchodzi z NCIS

W 18. sezonie "NCIS" pożegna kolejną osobę z obsady. Maria Bello, której trzyletni kontrakt dobiega końca, opuści serial w 8. odcinku.

9. Emmy Raver-Lampman w serialu Central Park

Emmy Raver-Lampman ("The Umbrella Academy") zastąpi Kristen Bell w roli Molly z "Central Parku".

10. Netflix rezygnuje z programu Chrisa D'Elii

Chris D'Elia, po tym jak został oskarżony o napastowanie nieletnich, stracił prank show, który miał prowadzić na Netfliksie.

11. neXt – zwiastun i data premiery serialu

6 października w amerykańskim FOX-ie wystartuje serial "neXt" z Johnem Slatterym w roli głównej.

12. Archer – zwiastun i data premiery 11. seoznu

"Archer" powróci 16 września z 11. sezonem. Zobaczcie zwiastun:

REKLAMA