12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Klip z 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". "Virgin River" z zamówieniem na 3. sezon. "Smoczy Książę" z czterema kolejnymi sezonami. A oprócz tego "Sandman", "For All Mankind", "Rzymskie dziewczyny" i nie tylko.

1. Rick i Morty – klip z 5. sezonu serialu

Telewizja Adult Swim wypuściła pierwszą scenę z 5. sezonu "Ricka i Morty'ego", w której spotykamy pana Nimbusa. Na razie nie znamy daty premiery 5. sezonu, ale wiadomo, że prace nad nim są zaawansowane, a scenarzyści już piszą sezon 6. Zdradził to twórca serialu Dan Harmon, który podczas wirtualnego panelu dodał, że marzy mu się crossover z "BoJackiem Horsemanem".

2. Virgin River z zamówieniem na 3. sezon

Według nieoficjalnych informacji Netflix zamówił 3. sezon "Virgin River". Zdjęcia mają ruszyć pod koniec sierpnia. Tymczasem na platformie ma pojawić się sezon 2.

3. Zdjęcia do serialu Sandman mają ruszyć jesienią

David S. Goyer zdradził podczas panelu na Comic-Conie, na jakim etapie są prace nad serialami, których produkcją kieruje. Zdjęcia do adaptacji komiksu "Sandman" miały ruszyć w maju, ale pandemia koronawirusa spowodowała przeniesienie na październik. Przed lockdownem udało się też nakręcić jakieś 40% "Fundacji" na podstawie książek Isaaca Asimova. Prace na planie również mają zostać wznowione w październiku.

4. For All Mankind – teaser 2. sezonu serialu

Apple TV+ pokazało na Comic-Conie pierwszy teaser 2. serii "For All Mankind" z przemówieniem prezydenta Ronalda Reagana.

5. Smoczy Książę z czterema kolejnymi sezonami

Netflix ogłosił na Comic-Conie, że "Smoczy Książę" dostał zamówienie do 7. sezonu włącznie. Na razie nie podano daty premiery 4. serii.

6. The Right Stuff – klip z serialu Disney+

Disney+ wypuścił fragment serialu "The Right Stuff" o pierwszych amerykańskich astronautach, w których wcielają się m.in. Patrick J. Adams i Colin O'Donoghue.

7. Kim Coates w finałowym sezonie Van Helsing

Kim Coates ("Synowie Anarchii") dołączył do obsady finałowej serii "Van Helsing" jako hrabia Dalibor, mąż Olivii (Tricia Helfer). W serialu pojawią się także Ali Liebert ("Bomb Girls") i Steve Bacic ("Virgin River") w rolach nowych wampirów. Zdjęcia już zostały wznowione.

8. Simpsonowie – gwiazdy gościnne w 32. sezonie

Ben Platt, Hannibal Buress i Michael Palin dołączyli do gościnnej obsady 32. sezonu "Simpsonów". Wcześniej ogłoszono, że w serialu usłyszymy także Davida Harboura i Olivię Colman.

9. Bless The Harts – gwiazdy gościnne w 2. sezonie

Ken Jeong, Kristen Schaal i Natasha Lyonne zagrają gościnnie w 2. sezonie kreskówki "Bless The Harts".

10. Stumptown będzie mieć drugą showrunnerkę

Monica Owusu-Breen ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") dołączyła do ekipy "Stumptown" jako druga showrunnerka.

11. Rzymskie dziewczyny – zapowiedź 3. sezonu

"Rzymskie dziewczyny" wrócą we wrześniu z finałowym sezonem. Zobaczcie teaser:

12. Star Trek: Lower Decks – scena z serialu

CBS All Access pokazał scenę otwarcia "Star Trek: Lower Decks", animowanego serialu ze świata Star Treka.

REKLAMA