Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? Główna premiera to 2. sezon "The Umbrella Academy"

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Od skromnej liczby premier gładko przechodzimy do totalnych pustek. W tym tygodniu wróci "The Umbrella Academy", a na National Geographic wystartuje serial historyczny "Drwale".

Pustki w ramówkach stają się faktem. Oto serialowe premiery na najbliższy tydzień, z czego jedna niestety tylko za oceanem.

Wynonna Earp (sezon 4) – 24 lipca w USA

"Wynonna Earp" wraca z 4. sezonem. A dokładniej z sześcioma pierwszymi odcinkami, które zakończą się finałem 30 sierpnia. Pozostałe sześć odcinków zobaczymy później. Podział sezonu to efekt lockdownu, który nie pozwolił ekipie na dokończenie zdjęć. Powrót na plan w Calgary planowany jest latem.

The Umbrella Academy (sezon 2) – 31 lipca na Netfliksie

"The Umbrella Academy" w 2. sezonie zabierze nas do Teksasu z lat 60. Wylądują tam dzieciaki Sir Reginalda, oczywiście nie wszyscy dokładnie w tym samym czasie. Niektórzy dali radę rozpocząć zupełnie nowe życie, nie wiedząc, że zakłócenie linii czasu, które wywołali, doprowadziło do katastrofy nuklearnej. Numer Pięć, który uciekł jako ostatni, musi znaleźć sposób, żeby zebrać wszystkich ponownie, rozgryźć, co spowodowało koniec świata w teraźniejszości, a następnie mu zapobiec. A wszystko to w sytuacji, kiedy ekipę ściga trójka zabójczych Szwedów.

Drwale (nowość) – 2 sierpnia na National Geographic

"Drwale" ("Barkskins") to 8-odcinkowy miniserial National Geographic na podstawie powieści Annie Proulx. Akcja dzieje się w XVII wieku w Nowej Francji. Osadników, którzy przybywają z Europy, by zasiedlić lasy Kanady, zaczynają nawiedzać tajemnicze masakry. Huk ścinanych drzew, pożary, ucieczki pod osłoną nocy i krwawe wyroki stają się codziennością bohaterów "Drwali". Serial ma w obsadzie Davida Thewlisa ("Fargo") i laureatkę Oscara Marcię Gay Harden.

REKLAMA