"We Are Who We Are" – serial reżysera "Call Me by Your Name" ma zwiastun i datę premiery w HBO

"Tacy właśnie jesteśmy" (Fot. HBO)

0

Wrażliwe dzieciaki we Włoszech, pierwsze miłości i przyjaźnie, tona emocji. Jeśli podobało wam się "Call Me by Your Name", zerknijcie na trailer serialu "We Are Who We Are" od tego samego reżysera.

Na sequel "Call Me by Your Name" trochę jeszcze poczekamy, a tymczasem na HBO i Sky premierę będzie mieć serial "We Are Who We Are" Luki Guadagnino, reżysera oscarowego hitu. Zobaczymy w nim historię, która zawiera podobne składniki: Włochy, dwójkę wrażliwych młodych ludzi i nietypową relację między nimi.

We Are Who We Are – zwiastun serialu HBO

8-odcinkowy serial opowie historię dwójki amerykańskich dzieciaków, żyjących w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich przyjaźnie, pierwsze miłości, poszukiwania tożsamości oraz całą tę wielką beztroskę i zarazem udrękę związaną z byciem w wieku nastoletnim. To opowieść, która mogłaby dziać się wszędzie, ale tym konkretnym przypadku dzieje się w małej namiastce Ameryki we Włoszech.

Jack Dylan Grazer wciela się w nieśmiałego 14-letniego introwertyka o imieniu Fraser, który przeprowadza się z Nowego Jorku do bazy wojskowej w Veneto wraz ze swoimi matkami, Sarah (Chloë Sevigny) i Maggie (Alice Braga). Obie pracują dla amerykańskiej armii. W nowym miejscu spotyka Caitlin (Jordan Kristine Seamón), pewną siebie, śmiałą dziewczynę, która mieszka tu od kilku lat i mówi po włosku.

W obsadzie znajdują się także Tom Mercier ("Synonymes"), Spence Moore II ("All American"), Kid Cudi ("Need for Speed"), Faith Alabi ("Grantchester"), Francesca Scorsese ("Almost Paris"), Corey Knight ("Godfather of Harlem"), Ben Taylor ("Defending Jacob") i Sebastiano Pigazzi.

Autorami scenariusza "We Are Who We Are" są Luca Guadagnino, Paolo Giordano i Francesca Manieri ("Luna Nera"). Reżyserem wszystkich odcinków jest Guadagnino.

Premiera We Are Who We Are 15 września w HBO