8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC/Warner Bros.)

"Przyjaciele" i "Love Life" największymi hitami na HBO Max. "P-Valley" z zamówieniem na 2. sezon. 3. sezon "Star Trek: Discovery" z datą premiery. A oprócz tego "Truth Seekers", "Marcella" i nie tylko.

1. Przyjaciele i Love Life hitami na HBO Max

Platforma HBO Max ujawniła, które seriale mają najwyższą oglądalność. Wygrywają "Przyjaciele", na drugim miejscu (niespodzianka!) jest "Love Life", a na trzecim "Teoria wielkiego podrywu".

2. P-Valley z zamówieniem na 2. sezon

Po emisji zaledwie trzech odcinków telewizja Starz zamówiła 2. sezon "P-Valley". Wciąż nie wiadomo, czy/kiedy zobaczymy serial o striptizerkach z Missisipi w Polsce.

3. Star Trek: Discovery – sezon 3 z datą premiery

CBS All Access zapowiedział premierę 3. sezonu "Star Trek: Discovery" na 15 października. Zobaczcie teaser z Burnham (Sonequa Martin-Green) zatykającą flagę Federacji na nieznanej planecie.

4. Znani aktorzy w obsadzie Pursuit of Love

Andrew Scott ("Fleabag"), Dominic West ("The Affair") i Lily James ("Downton Abbey") zagrają w romantycznym komediodramacie "Pursuit of Love" BBC i Amazona, którego akcja będzie dziać się w międzywojniu. Serial na podstawie książki Nancy Mitford tworzy Emily Mortimer ("Newsroom"), która jest scenarzystką, reżyserką, a także odtwórczynią jednej z głównych ról.

5. Zapowiedź Love in the Time of Corona

22 i 23 sierpnia telewizja Freeform pokaże 4-częściowy serial limitowany "Love in the Time of Corona", w którym zagra m.in. Leslie Odom Jr. ("Hamilton", "Smash"). Zobaczcie teaser:

6. Marcella będzie mieć francuski remake

"Marcella" będzie mieć swój francuski odpowiednik zatytułowany "Rebecca". Serial stworzą Didier Le Pêcheur i Delphine Labouret ("Innocents"), główną rolę zagra Anne Marivin ("Ce soir je vais tuer l’assassin de mon fils").

7. Wirtualne panele seriali na PaleyFest

Od 10 sierpnia na kanale youtube'owym PaleyCenter będziemy mogli obejrzeć tegoroczne wirtualne panele PaleyFest. W wydarzeniu wezmą udział ekipy takich seriali, jak "The Marvelous Mrs. Maisel", "Outlander", "Mrs. America", "One Day at a Time" czy "Ozark" (pełna lista tutaj).

8. Truth Seekers – zwiastun serialu Amazona

Podczas Comic-Conu Amazon zaprezentował zwiastun paranormalnej komedii "Truth Seekers". Serial, w którym grają Simon Pegg, Nick Frost, Samson Kayo, Susan Wokoma, Malcolm McDowell i Emma D'Arcy, opowie o grupce badaczy zjawisk paranormalnych, którzy ścigają duchy w Wielkiej Brytanii i dokumentują to na swoim kanale w internecie.

Truth Seekers serial

REKLAMA