8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Awanse w obsadzie 17. sezonu "Chirurgów". "Wojownik" wraca jesienią z 2. sezonem. Lista laureatów GLAAD Media Awards. A oprócz tego "Młody Wallander", "Przysięga" i nie tylko.

1. Chirurdzy sezon 17 – awanse w obsadzie

Richard Flood (serialowy dr Cormac Hayes, czyli potencjalna nowa miłość Meredith) będzie w stałej obsadzie 17. sezonu "Chirurgów". Awans do stałej obsady dostał również Anthony Hill, który do tej pory pojawiał się gościnnie jako dr Winston Ndugu, dawny kolega Maggie (Kelly McCreary). Tymczasem Stefania Spampinato (dr Carina DeLuca) przechodzi na stałe do "Jednostki 19".

2. Wojownik wraca jesienią – teaser 2. sezonu

"Wojownik" wróci z 2. sezonem w październiku. Nie wiadomo jednak, czy powstanie więcej sezonów, bo stacja Cinemax rezygnuje całkiem z seriali.

3. Dania Ramirez w serialu Sweet Tooth

Dania Ramirez ("Once Upon a Time") dołączyła do obsady serialu "Sweet Tooth", którego produkcja wkrótce rusza w Nowej Zelandii.

4. GLAAD Media Awards – lista zwycięzców

"Schitt's Creek", "Pose", "Opowieści z San Francisco" i muzyczny finał "Transparent" znajdują się wśród tegorocznych laureatów nagród GLAAD. Pełna lista zwycięzców tutaj.

5. Przysięga – zwiastun dokumentu HBO

"Przysięga" to nowy serial dokumentalny HBO przedstawiający historię sekty NXIVM, której założyciel i kilku członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy. W gronie jej członków była Allison Mack ze "Smallville". Polska premiera serialu zaplanowana jest na 24 sierpnia.

6. Naya Rivera będzie w odcinku Sugar Rush

Naya Rivera pojawi się jako gościnna jurorka w programie Netfliksa "Sugar Rush". Odcinek z tragicznie zmarłą aktorką z "Glee" został nagrany w lutym.

7. Młody Wallander – teaser serialu Netfliksa

Na Netfliksie pojawi się serial "Młody Wallander", czyli prequel "Wallandera" z Kurtem jako 20-latkiem mieszkającym w Szwecji.

8. Prezydent z kreskówki – teaser nowych odcinków

Na 13 września zaplanowana została premiera nowych odcinków 3. sezonu "Prezydenta z kreskówki". Zobaczcie teaser:

REKLAMA