10 najczęściej piraconych seriali w czasie pandemii. "Gra o tron" wciąż nie do pobicia, za nią "Rick i Morty"

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

W czasie pandemii koronawirusa zyskały serwisy streamingowe, ale nie wszystko da się znaleźć na Netfliksie. Które seriale cieszą się największym powodzeniem wśród piratów?

"Gra o tron" przez prawie dekadę była liderem w rankingach najczęściej ściąganych seriali i to się nie zmieniło, nawet jeśli HBO jest dostępne online dla każdego.

Firma badawcza Parrot Analytics opublikowała ranking najczęściej piraconych seriali w czasie pandemii Covid-19, a dokładniej przez ostatnie 60 dni. Lider, czyli właśnie GoT, zaskakuje, bo jednak chodzi o serial, który zakończył się rok temu.

Na 2. miejscu znalazła się animacja "Rick i Morty", a na trzecim anime "My Hero Academia". Bardzo wysoko wylądował także "SpongeBob Kanciastoporty", w dziesiątce nie zabrakło również "The Walking Dead", "The Mandalorian", "Flasha" czy "The 100". Nie znajdziecie w niej za to ani jednego serialu Netfliksa, co może oznaczać, że internauci uciekają się do piractwa przede wszystkim wtedy, kiedy nie mogą znaleźć czegoś na najpopularniejszej platformie streamingowej.

najczęściej piracone seriale

Najczęściej piracone seriale w czasie pandemii

1. Gra o tron
2. Rick i Morty
3. My Hero Academia
4. The Walking Dead
5. SpongeBob Kanciastoporty
6. The 100
7. The Mandalorian
8. Flash
9. Agenci T.A.R.C.Z.Y.
10. Harley Quinn

REKLAMA