Castingi do 2. sezonu "Wiedźmina" wznowione! Kim jest tajemniczy zabójca kryjący się pod "D"?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Lada moment ruszą wznowione prace nad 2. sezonem "Wiedźmina", a już teraz mamy pierwsze przecieki z castingu. Kim może być tajemniczy morderca o kryptonimie "D"?

17 sierpnia to oficjalna data wznowienia prac na planie 2. sezonu "Wiedźmina", ale już w tym momencie widać, że serialowa ekipa wróciła na właściwy tor. W sieci, a dokładniej w serwisie Redanian Intelligence, pojawiła się wzmianka o castingu do tajemniczej postaci.

Kim jest tajemniczy D z 2. sezonu Wiedźmina?

Wyciek fragmentu przesłuchania z Edwardem Rowe'em pozwala zapoznać się z zarysem nowego bohatera serialu, bezwzględnym mordercą.

Zapis castingu może być pewną podpowiedzią do tego, kto ukrywa się pod pseudonimem "D".

Mężczyzna: Przepraszam, D. Nie wiem, co się stało.

D: Zasnąłeś na warcie, oto co się stało. Przetrwałeś pierwszą bitwę i nie zesrałeś się, więc zasłużyłeś na nocny odpoczynek.

Mężczyzna: Czy to kiedykolwiek będzie łatwiejsze?

D: Niezasypianie?

Mężczyzna: Zabijanie.

D: Kiedy byłeś chłopcem i ojciec wysłał cię zaorać pole, początkowo rozbolały cię ręce, prawda? Potem pęcherze, odciski i ból przeniosły się na twoje plecy. Z czasem stałeś się silniejszy i ból przeniósł się do twojej głowy, obnażając codzienną monotonię wbijania ostrza w ziemię i przekopywania się przez nieskończone połacie ziemi. Zabijanie nie różni się od jakiejkolwiek innej pracy. Rzecz w tym, by wiedzieć, że trudność nigdy nie znika. Po prostu migruje i staje się tępym bólem. A to uczysz się go ignorować.

Możliwe, że chodzi o Rince'a, ale fani serialu nie wykluczają, że tajemniczym bohaterem może być także Dijkstra, choć w tym przypadku wątpliwości wzbudza wiek przesłuchiwanego aktora. Kolejnym tropem jest Leo Bonhart, ale 2. sezon to zdecydowanie za wczesny moment fabuły, by wprowadzić jego osobę.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA