Castingi do 2. sezonu "Wiedźmina" wznowione! Kim jest tajemniczy zabójca kryjący się pod "D"?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Lada moment ruszą wznowione prace nad 2. sezonem "Wiedźmina", a już teraz mamy pierwsze przecieki z castingu. Kim może być tajemniczy morderca o kryptonimie "D"?

17 sierpnia to oficjalna data wznowienia prac na planie 2. sezonu "Wiedźmina", ale już w tym momencie widać, że serialowa ekipa wróciła na właściwy tor. W sieci, a dokładniej w serwisie Redanian Intelligence, pojawiła się wzmianka o castingu do tajemniczej postaci.

Kim jest tajemniczy D z 2. sezonu Wiedźmina?

Wyciek fragmentu przesłuchania z Edwardem Rowe'em pozwala zapoznać się z zarysem nowego bohatera serialu, bezwzględnym mordercą.

Zapis castingu może być pewną podpowiedzią do tego, kto ukrywa się pod pseudonimem "D".

Mężczyzna: Przepraszam, D. Nie wiem, co się stało.

D: Zasnąłeś na warcie, oto co się stało. Przetrwałeś pierwszą bitwę i nie zesrałeś się, więc zasłużyłeś na nocny odpoczynek.

Mężczyzna: Czy to kiedykolwiek będzie łatwiejsze?

D: Niezasypianie?

Mężczyzna: Zabijanie.

D: Kiedy byłeś chłopcem i ojciec wysłał cię zaorać pole, początkowo rozbolały cię ręce, prawda? Potem pęcherze, odciski i ból przeniosły się na twoje plecy. Z czasem stałeś się silniejszy i ból przeniósł się do twojej głowy, obnażając codzienną monotonię wbijania ostrza w ziemię i przekopywania się przez nieskończone połacie ziemi. Zabijanie nie różni się od jakiejkolwiek innej pracy. Rzecz w tym, by wiedzieć, że trudność nigdy nie znika. Po prostu migruje i staje się tępym bólem. A to uczysz się go ignorować.

Możliwe, że chodzi o Rince'a, ale fani serialu nie wykluczają, że tajemniczym bohaterem może być także Dijkstra, choć w tym przypadku wątpliwości wzbudza wiek przesłuchiwanego aktora. Kolejnym tropem jest Leo Bonhart, ale 2. sezon to zdecydowanie za wczesny moment fabuły, by wprowadzić jego osobę.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie