Wielki napad dobiega końca. Netflix zapowiada finałowy sezon "Domu z papieru"

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Na rozwiązanie tego napadu fani "Domu z papieru" czekali od pilotażowego odcinka. Netflix zapowiada finałowy, 5. sezon hitowego serialu z Hiszpanii. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze latem!

Netflix zapowiada wielki, trzymający w napięciu i pełen twistów koniec napadu, czyli składający się z 10 odcinków 5. sezon "Domu z papieru". Jaki będzie finał wielkiego skoku?

Ruszają prace nad 5. sezonem Domu z papieru

3 sierpnia ruszy produkcja finałowego sezonu hiszpańskiej propozycji dla streamingowego giganta. Zdjęcia będą powstawać w Hiszpanii, Danii i Portugalii. Twórcą serialu jest Alex Pina i to właśnie jemu przypadnie zadanie zakończenia historii wielkiego napadu.

– Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić do sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu – obiecuje.

dom z papieru 5 sezon zapowiedź

W ostatniej części "Domu z papieru" ponownie zagrają Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituno (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), José Manuel Poga (Gandia). Dołączą do nich Miguel Ángel Silvestre ("Sense 8") i Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina").

Dom z papieru dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA