6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Aktorzy z "Chirurgów" z kontraktami do 19. sezonu. Lista laureatów telewizyjnych nagród BAFTA. "Filthy Rich" z premierą we wrześniu. A oprócz tego "Nine Perfect Strangers" i nie tylko.

1. Chirurdzy – aktorzy z kontraktami na trzy lata

Camilla Luddington (serialowa Jo Karev), Kevin McKidd (Owen Hunt) i Kim Raver (Teddy Altman) z "Chirurgów" podpisali kontrakty na trzy lata. To znaczy, że będą występować w serialu do 19. sezonu włącznie, przy założeniu że stacja ABC tyle sezonów zamówi.

2. BAFTA – lista laureatów brytyjskich nagród

Podczas wirtualnej ceremonii rozdane zostały nagrody BAFTA. Najlepszym serialem dramatycznym zostało "The End of the F***ing World", najlepsza komedia to "Stath Lets Flats" (które wygrało z "Fleabag"), a najlepszym miniserialem został wybrany "Czarnobyl". Niespodzianek jest więcej, np. Sian Clifford pokonała Phoebe Waller-Bridge jako najlepsza aktorka komediowa. Pełna lista zwycięzców tutaj.

3. Filthy Rich z premierą we wrześniu

FOX ogłosił, że "Filthy Rich" z Kim Cattrall w roli głównej wystartuje 21 września.

4. Michael Shannon w Nine Perfect Strangers

Michel Shannon ("Mała doboszka") dołączył do znakomitej obsady serialu "Nine Perfect Strangers" jako jeden z tytułowej dziewiątki nieznajomych.

5. Toksyczne środowisko pracy u Ellen DeGeneres

Program Ellen DeGeneres pod ostrzałem. Komiczka rozesłała list do pracowników, w którym przeprosiła za wszystkie przypadki mobbingu, dręczenia i złego traktowania, do jakich miało dochodzić na planie. Pracę prawdopodobnie straci producent Ed Glavin.

6. Bryan Callen oskarżony o gwałt i molestowanie

Bryan Callen ("Goldbergowie") został oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne. Aktor zaprzecza zarzutom.

REKLAMA