Prawdziwi superbohaterowie noszą maski. Plakaty "Legends of Tomorrow", "Supergirl" i innych seriali CW

Fot. CW

W czasach pandemii superbohaterowie z Arrowverse wyglądają inaczej niż zwykle. Zobaczcie plakaty seriali CW, na których Supergirl, Flash, Superman i inni noszą maski ochronne.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zamarł ruch na planach filmów i seriali, ale za to gwiazdy i twórcy mają więcej czasu. Od koszmarków w stylu "Imagine", przez specjalne odcinki sitcomów na Zoomie, aż po różnego rodzaju akcje społeczne – to wszystko zasługa tej nietypowej sytuacji, w jakiej znalazł się cały świat w 2020 roku.

Superbohaterowie seriali z Arrowverse w maskach

Jej częścią jest akcja promocyjna telewizji CW, która wypuściła plakaty z superbohaterami z Arrowverse w maskach. Ale nie tych co zwykle, tylko w maseczkach ochronnych, które mają zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19. Na plakatach zobaczycie postacie z takich seriali, jak "Black Lightning" (sezon 4), "DC's Legends of Tomorrow" (sezon 6), "Flash" (sezon 7), "Stargirl" (sezon 2), "Supergirl" (sezon 6) oraz "Superman & Lois" (sezon 1).

seriale Arrowverse

seriale Arrowverse

Niestety, żadnego z tych seriali nie zobaczymy jesienią, bo pandemia koronawirusa przerwała prace na planie. Ekipy "Supergirl" i "Flasha" były zmuszone zakończyć produkcję poprzednich sezonów w marcu, kiedy zaczęto wszystko zamykać. "Superman & Lois" dostał zamówienie od razu na cały sezon, mimo że nie udało się nakręcić pilota. Pozostałe seriale wyszły na razie bez szwanku, ale nowych odcinków i tak nie obejrzymy przed 2021 rokiem.

seriale Arrowverse

seriale Arrowverse

"Stargirl", która kończy 1. sezon 10 sierpnia (dzień później w Polsce w HBO GO), dostała już zamówienie na sezon 2. Z kolei "Batwoman" jest na tych plakatach nieobecna prawdopodobnie dlatego, że wymieniono główną bohaterkę. Ruby Rose zastąpi w 2. sezonie Javicia Leslie, której zdjęć w kostiumie jeszcze nie ma.

seriale Arrowverse

seriale Arrowverse

seriale Arrowverse

REKLAMA