O czym będzie 3. sezon "The Umbrella Academy"? Obsada i twórca mówią, czego możemy się spodziewać

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

"The Umbrella Academy" nie ma jeszcze zamówienia na 3. sezon, ale trudno sobie wyobrazić, żeby Netflix skasował serial po takim finale. Co czeka nas dalej? Uwaga na spoilery z finału 2. sezonu!

Obejrzeliście już 2. sezon "The Umbrella Academy"? Jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej po cliffhangerze otwierającym drzwi do zupełnie nowej rzeczywistości? Zebraliśmy wypowiedzi serialowej ekipy na ten temat.

The Umbrella Academy – obsada o 3. sezonie serialu

Zacznijmy od najważniejszego: formalnego zamówienia na 3. sezon "The Umbrella Academy" jeszcze nie ma, ale trudno sobie wyobrazić jego brak, bo mówimy o jednym z największych hitów Netfliksa. Serial okupuje listy top 10 najchętniej oglądanych produkcji na całym świecie i choćby dlatego fani mogą być spokojni o ciąg dalszy. Tak jak spokojni są aktorzy, którzy również zastanawiają się, jakie przygody czekają ich dalej.

– Serial jest bardzo, bardzo popularny, więc jesteśmy pełni optymizmu. Bardzo byśmy chcieli, żeby silniki pracowały dalej – zapewnia Robert Sheehan, serialowy Klaus, w rozmowie z Radio Times.

The Umbrella Academy sezon 3

Tom Hopper, który gra Luthera, dodaje, że fabularnych możliwości przed 3. sezonem jest jest naprawdę dużo.

– Biorąc pod uwagę, jak ten sezon się kończy, myślę, że jest tam wiele alejek. Potencjalnie jest tam cała masa nowych postaci, nowe relacje i znów cały nowy świat. To właśnie kocham w każdym sezonie – przenosi nas do zupełnie nowego świata i wciska przycisk "reset", zamiast po prostu kontynuować od miejsca, w którym skończyliśmy – mówi Hopper.

O czym będzie 3. sezon The Umbrella Academy?

Wszystko wskazuje na to, że 3. sezon "The Umbrella Academy" będzie dziać się w świecie alternatywnym, w którym bohaterowie znaleźli się po powrocie z Dallas w 1963 roku. Ale dla aktorów to na razie też zgadywanka. Nie wiedzą nic na pewno.

– Cóż, wiecie, jesteśmy kreatywnymi ludźmi. Z pewnością byłoby to absurdalne, gdybyśmy nie poszli tą drogą i nie zaczęli się zastanawiać, co może się wydarzyć. W tym momencie wszystko jednak rozchodzi się o to, co mogłoby się wydarzyć. O to, jak wydarzenia mogą się potoczyć – mówi Sheehan.

The Umbrella Academy sezon 3

Możliwości jest sporo, zważywszy, że wylądowaliśmy w świecie alternatywnym, gdzie Sir Reginald żyje i przysposabia inną gromadkę dzieciaków do zadania ratowania świata. Tymczasem w 1963 roku został Harlan (Justin Paul Kelly), któremu Vanya dała swoje moce i który może mieć wpływ na wydarzenia we współczesności. Jest jeszcze kwestia Lili (Ritu Arya), dziewczyny Diega, która także okazała się mieć moce. Takich osób pewnie znajdzie się więcej, zważywszy, że na początku była mowa o 43 niezwykłych dzieciach. Czy w 3. sezonie poznamy kolejne?

Jedno wiemy na pewno: showrunner Steve Blackman wie, co robi. W rozmowie z serwisem Business Insider twórca zapewnia, że dobrze wie, o czym będzie 3. sezon (jeśli zostanie zamówiony). Na razie nie ma konkretnych planów na kolejne sezony, ale liczy, że "The Umbrella Academy" przetrwa przynajmniej cztery sezony.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie