Sarah Paulson rządzi w pełnym zwiastunie "Ratched" – serialu o pielęgniarce z "Lotu nad kukułczym gniazdem"

"Ratched" (Fot. Netflix)

Sarah Paulson przemieniła się w okrutną siostrę Ratched i wierzcie nam, nie chcecie być tymi, którzy zabiorą jej brzoskwinię. Zobaczcie zwiastun serialu ekipy "American Horror Story".

Przerażająca pielęgniarka z "Lotu nad kukułczym gniazdem" powraca w nowym wcieleniu. Mildred Ratched to główna bohaterka 8-odcinkowego serialu "Ratched" autorstwa Ryana Murphy'ego i Iana Brennana, czyli ekipy stojącej za sukcesem "Glee", "American Horror Story" i "American Crime Story".

Ratched – Sarah Paulson w zwiastunie serialu

Serialowa historia zaczyna się w 1947 roku, kiedy to Mildred przyjeżdża do Północnej Kalifornii, szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna pracę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę jak bohaterka poznaje system opieki zdrowia i jego pracowników, zaczyna ujawniać się w niej mrok, dowodzący, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim.

W głównej roli zobaczymy Sarah Paulson, jedną z ulubionych aktorek twórców AHS. Przejmie ona pałeczkę po Louise Fletcher, która zagrała siostrę Ratched w filmie "Lot nad kukułczym gniazdem" z 1975 roku, zdobywając za tę rolę Oscara.

W świetnej obsadzie znajdują się także Cynthia Nixon jako Gwendolyn Briggs, Judy Davis jako siostra Betsy Bucket, Sharon Stone jako Lenore Osgood, Jon Jon Briones jako doktor Richard Hanover, Finn Wittrock jako Edmund Tolleson, Charlie Carver jako Huck, Alice Englert jako Dolly, Amanda Plummer jako Louise, Corey Stoll jako Charles Wainwright, Sophie Okonedo jako Charlotte i Vincent D'Onofrio jako gubernator George Wilburn.

Premiera Ratched 18 września na Netfliksie

Ratched serial

REKLAMA