Zwiastun "Raised by Wolves" – serialu science fiction, jakiego jeszcze nie było. Ridley Scott reżyserem

"Raised by Wolves" (Fot. HBO Max)

Tej jesieni HBO Max pokaże serial science fiction "Raised by Wolves", który zapowiada się co najmniej interesująco. Zobaczcie zwiastun telewizyjnego debiutu reżyserskiego Ridleya Scotta.

Jeśli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko, jeśli chodzi o telewizyjne science fiction, zobaczcie koniecznie zwiastun "Raised by Wolves" od HBO Max (wcześniej miała to być produkcja TNT). Wśród atrakcji androidy, "Trzy małe świnki" i klimat, jakiego jeszcze nigdzie nie było. A do tego Ridley Scott ("Obcy", "Marsjanin") w roli reżysera. Choć Scott angażował się już wcześniej w produkcję seriali, będzie to dla niego reżyserski debiut w amerykańskiej telewizji.

Raised by Wolves – zwiastun serialu Ridleya Scotta

"Raised by Wolves" opowie historię dwójki androidów, którzy wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej planecie. Kiedy na planecie pojawiają się różnice religijne, mogące zagrozić całej kolonii, androidy orientują się, jak trudno jest kontrolować, w co wierzą ludzie. Główne role zagrają Travis Fimmel ("Wikingowie"), Amanda Collin ("Straszna kobieta") i Abubakar Salim ("Jamestown").

W obsadzie znajdują się także Winta McGrath ("Doctor Doctor"), Niamh Algar ("Pure"), Jordan Loughran ("Emerald City"), Matias Varela ("Narcos"), Aasiya Shah ("Unforgotten"), Felix Jamieson, Ethan Hazzard i Ivy Wong.

Ridley Scott wyreżyseruje dwa odcinki z dziesięciu. Twórcą i showrunnerem "Raised by Wolves" jest Aaron Guzikowski ("Prisoners").

Premiera Raised by Wolves 3 września w USA

Raised by Wolves serial hbo

REKLAMA