Bryan Cranston w zwiastunie serialu "Your Honor". Jak daleko posunie się sędzia, żeby chronić swojego syna?

"Your Honor" (Fot. Showtime)

Bryan Cranston znów łamie prawo, choć tym razem powinien go bronić. Zobaczcie zwiastun "Your Honor", prawniczego serialu limitowanego telewizji Showtime.

Bryan Cranston powraca do telewizji, a jego nowa rola ma w sobie całkiem sporo z Waltera White'a. Showtime wypuścił pierwszą zapowiedź thrillera prawniczego "Your Honor" z aktorem z "Breaking Bad" w roli głównej.

Your Honor – Bryan Cranston w zwiastunie serialu

Akcja limitowanej produkcji rozgrywa się w Nowym Orleanie i skupia się wokół szanowanego sędziego (Cranston) oraz jego syna (Hunter Doohan, "Truth Be Told"), który przejechał człowieka i uciekł z miejsca wypadku. W efekcie sędzia znajdzie się w sieci kłamstw i niemożliwych wyborów, których przedsmak przynosi teaser serialu. "Nic nikomu nie mów. Nigdy" – radzi Cranston roztrzęsionemu dzieciakowi, a następnie zabiera się za pozbywanie dowodów.

W obsadzie 10-odcinkowego serialu znajdują się także Michael Stuhlbarg ("Fargo"), Margo Martindale ("The Americans") i Isiah Whitlock Jr. ("The Wire"). Showrunnerem i scenarzystą "Your Honor" jest Peter Moffat ("Długa noc"), a w gronie producentów znajdują się Robert i Michelle Kingowie ("Żona idealna", "Sprawa idealna").

Showtime na razie nie podał dokładnej daty premiery.

REKLAMA