Bryan Cranston w zwiastunie serialu "Your Honor". Jak daleko posunie się sędzia, żeby chronić swojego syna?

"Your Honor" (Fot. Showtime)

0

Bryan Cranston znów łamie prawo, choć tym razem powinien go bronić. Zobaczcie zwiastun "Your Honor", prawniczego serialu limitowanego telewizji Showtime.

Bryan Cranston powraca do telewizji, a jego nowa rola ma w sobie całkiem sporo z Waltera White'a. Showtime wypuścił pierwszą zapowiedź thrillera prawniczego "Your Honor" z aktorem z "Breaking Bad" w roli głównej.

Your Honor – Bryan Cranston w zwiastunie serialu

Akcja limitowanej produkcji rozgrywa się w Nowym Orleanie i skupia się wokół szanowanego sędziego (Cranston) oraz jego syna (Hunter Doohan, "Truth Be Told"), który przejechał człowieka i uciekł z miejsca wypadku. W efekcie sędzia znajdzie się w sieci kłamstw i niemożliwych wyborów, których przedsmak przynosi teaser serialu. "Nic nikomu nie mów. Nigdy" – radzi Cranston roztrzęsionemu dzieciakowi, a następnie zabiera się za pozbywanie dowodów.

W obsadzie 10-odcinkowego serialu znajdują się także Michael Stuhlbarg ("Fargo"), Margo Martindale ("The Americans") i Isiah Whitlock Jr. ("The Wire"). Showrunnerem i scenarzystą "Your Honor" jest Peter Moffat ("Długa noc"), a w gronie producentów znajdują się Robert i Michelle Kingowie ("Żona idealna", "Sprawa idealna").

Showtime na razie nie podał dokładnej daty premiery.