Jude Law i Naomie Harris na dziwnej wyspie w zwiastunie serialu "Dzień trzeci" – nowości Sky i HBO

"Dzień trzeci" (Fot. HBO)

Najdziwniejsza wyspa od czasów "Lost", Jude Law i Naomie Harris w rolach głównych oraz twórca brytyjskiej "Utopii" za sterami. Oto "Dzień trzeci", nowa produkcja HBO i Sky.

Jeśli mieliście wrażenie, że w wakacje zapanowały pustki na HBO, wiedzcie, że jesienią to się zmieni. Wczoraj poznaliśmy nową datę premiery "The Undoing" z Nicole Kidman, dziś mamy pełny zwiastun "Dnia trzeciego" z Jude'em Lawem.

Dzień trzeci – Jude Law w zwiastunie serialu HBO

Serial wyprodukowany przez Sky i HBO opowie o niezwykłym miejscu i jego mieszkańcach. Jude Law zagra Sama, mężczyznę, który trafia na wyspę pobliżu wybrzeża Wielkiej Brytanii i zostaje wciągnięty w niezwykły świat jej tajemniczych mieszkańców i ich rytuałów. W efekcie konfrontuje się z traumą z przeszłości. Kiedy zaczyna się u niego zacierać granica między rzeczywistością a fantazją, zachowanie Sama zaczyna zagrażać sposobowi życia wyspiarzy, którzy robią, co mogą, by zachować dotychczasowe tradycje. Ale to tylko połowa tej historii.

"Dzień trzeci" będzie składać się z sześciu odcinków, podzielonych na dwie części. W części zatytułowanej "Lato", którą wyreżyserował Marc Munden ("Utopia"), będziemy oglądać, jak Sam jest wciągany w życie wyspiarzy. W części "Zima", wyreżyserowanej przez Philippę Lowthorpe ("The Crown"), zobaczymy historię Helen (Naomie Harris), kobiety, która przybywa na wyspę w poszukiwaniu odpowiedzi i rozpoczyna okrutną batalię, która zadecyduje o jej losie.

W obsadzie serialu znajdują się także Katherine Waterston, Emily Watson, Paddy Considine, John Dagleish i Freya Allan. Scenarzystą jest Dennis Kelly ("Utopia"), a jednym z producentów Adrian Sturges ("The Enfield Haunting")

Premiera serialu Dzień trzeci 15 września w HBO

REKLAMA