Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "3%", "Dirty John: Betty Broderick" i inne premiery

Ten tydzień będzie należał prawie w całości do Netfliksa, który pokaże 2. sezon serialu "Dirty John", a także finałową serię "3%", nowe perypetie Rity i młodzieżową komedię o łowczyniach nagród.

Tym razem tydzień serialowy zacznie się dopiero w piątek. Na Netfliksie tego dnia czeka nas kilka nowych tytułów/sezonów, z kolei na Apple TV+ zadebiutuje "Ted Lasso". Nie zapomnijcie też o 5. sezonie "Rity", który pojawi się u nas w sobotę.

Ted Lasso (nowość) – 14 sierpnia na Apple TV+

"Ted Lasso" to nowy serial komediowy Apple TV+, którego współtwórcą jest Bill Lawrence ("Scrubs"). Jason Sudeikis zagra tytułową rolę – małomiasteczkowego trenera futbolowego z Kansas, który zostaje zatrudniony jako trener piłki nożnej w Anglii, mimo że nie ma żadnego doświadczenia. Postać ta nie jest nowa, Sudeikis grał ją wcześniej w "Saturday Night Live".

Dirty John: Betty Broderick – 14 sierpnia na Netfliksie

"Dirty John" wraca na polskim Netfliksie z 2. sezonem, opowiadającym historię morderczyni Betty Broderick (Amanda Peet) i jej męża Dana (Christian Slater). Wszystko rozpoczyna się w latach 60. i kończy się najpierw rozwodem, a w 1989 roku podwójnym morderstwem.

Nastoletnie łowczynie nagród (nowość) – 14 sierpnia na Netfliksie

"Nastoletnie łowczynie nagród" to młodzieżowa komedia Netfliksa o dziewczynach ze szkoły średniej, które dorabiają sobie do kieszonkowego ściganiem zbiegłych przestępców. Oczywiście tylko po lekcjach. W rolach głównych, jako siostry bliźniaczki Sterling i Blair, zobaczymy Maddie Phillips ("Supernatural") i Anjelicę Bette Fellini ("The Gifted"). Twórczynią jest Kathleen Jordan ("American Princess"), a w gronie producentów znajduje się Jenji Kohan ("Orange Is the New Black").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· 3% (sezon 4) – premiera 14 sierpnia na Netfliksie

· Rita (sezon 5) – premiera 15 sierpnia na Netfliksie

REKLAMA