Hilary Swank leci na Marsa w zwiastunie "Rozłąki" – kosmicznego serialu twórcy "Friday Night Lights"

"Rozłąka" (Fot. Netflix)

0

Niebezpieczna misja kosmiczna plus wypakowany emocjami dramat rodzinny. Oto "Rozłąka", nowy serial Netfliksa, który produkuje Jason Katims. Zobaczcie pełny zwiastun.

4 września na naszych ekranach zadebiutuje "Rozłąka", czyli – zgodnie z netfliksowym opisem – "dramat o nadziei, człowieczeństwie i poświęceniach, jakie trzeba ponieść, by osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe".

Rozłąka – zwiastun serialu Netfliksa z Hilary Swank

W serialu poznamy amerykańską astronautkę Emmę Green (Hilary Swank), która dołącza do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódczyni międzynarodowej załogi. Na Ziemi zostawia męża (Josh Charles, "Żona idealna") i nastoletnią córkę (Talitha Bateman, "Hart of Dixie"), którzy akurat bardzo jej potrzebują.

W obsadzie znajdują się także Mark Ivanir ("Homeland"), Ato Essandoh ("Chicago Med"), Ray Panthaki ("EastEnders"), Monique Curnen ("Power") i Vivian Wu ("China’s The Best Partner").

Twórcą "Rozłąki" jest dramaturg Andrew Hinderaker ("Colossal"), a w ekipie producentów znajduje się spec od emocji totalnych, Jason Katims ("Friday Night Lights"). Serial jest luźno zainspirowany artykułem z "Esquire" pod tym samym tytułem, który stanowi zapis misji astronauty Scotta Kelly'ego.

Premiera serialu Rozłąka 4 września na Netfliksie

Rozłąka serial Netflix