Heather Morris z "Glee" z płaczem dziękuje fanom za wkład w związek Santany i Brittany – zobaczcie wideo

"Glee" (Fot. FOX)

Heather Morris nagrała wideo, w którym ze łzami wspomina czasy "Glee" i Brittanę. Mówi także o wpływie, jaki serialowy związek dwóch dziewczyn miał na nastolatki przechodzące przez to samo.

Heather Morris wciąż opłakuje tragicznie zmarłą w lipcu Nayę Riverę, swoją przyjaciółkę i serialową dziewczynę z "Glee". Aktorka wrzuciła na Instagram wideo, w którym wspomina tamte czasy i dziękuje fanom za wsparcie, jakiego udzielali związkowi Santany i Brittany.

Heather Morris z "Glee" wspomina Brittanę

Pełne emocji wideo zaczyna się od wyznania Morris, że ostatnio jest jej wyjątkowo ciężko i poczuła potrzebę, aby zwrócić się do fanów "Glee" w tych trudnych chwilach.

– Nie muszę wyjaśniać, jakie znaczenie miał związek Brittany i Santany dla was wszystkich, którzy to oglądacie. Większość z was czuła, że to brama do waszego obecnego życia. Większość z was uważała to za inspirację, by stać się najlepszą wersją siebie. Chcę, żebyście wiedzieli, że nigdy mi to nie umykało. Naya też zawsze to rozumiała. Obie wiedziałyśmy, jak wyjątkowe to było. Myślę, że ona to wiedziała trochę bardziej niż ja. Ja tak naprawdę poczułam to znacznie później, kiedy pojawiły się te wszystkie wiadomości i ludzie zaczęli się do nas zwracać – mówi aktorka.

Dalej Morris zapewnia, że scenarzyści również zdawali sobie sprawę z tego, jakie znaczenie miały Santana i Brittany dla fanów. "Oni praktycznie pisali to dla fanów!" – zapewnia aktorka i kontynuuje ze łzami:

– Fani wywarli ogromny wpływ na naszą historię. Chcę podziękować wam wszystkim za to, że tak wspieraliście związek Santany i Brittany, bo bez was on by nigdy nie istniał. Pomogliście scenarzystom, a także Nayi i mnie, stworzyć coś, co wywarło wpływ, który będzie trwać całe życie – i dłużej.

Brittany S. Pierce i Santana Lopez to jedna z ulubionych par fanów "Glee". Zaczęło się od przyjaźni, która bardzo szybko przemieniła się w coś więcej. Dziewczyny na krótko się rozstały, kiedy Santana wyjechała na studia, ale wróciły do siebie przed końcem serialu.

Glee jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA