Reakcja fanki na śmierć w "Pamiętnikach wampirów" robi furorę na Twitterze. Aktorzy rzucili się ją pocieszać

"Pamiętniki wampirów" (Fot. Warner Bros. TV)

Paul Wesley i Ian Somerhalder ruszyli na pomoc fance, która zalała się łzami po finale "Pamiętników wampirów". Reakcję dziewczyny ogląda już cały świat. Uwaga na finałowe spoilery!

"Pamiętniki wampirów" zakończyły się ponad trzy lata temu, ale jak widać wciąż potrafią wzbudzić emocje. Cały Twitter ogląda reakcję nastolatki, która zalała się łzami, oglądając najprawdopodobniej finał serialu i śmierć Stefana Salvatore, który poświęcił się, żeby uratować Mystic Falls po raz ostatni.

Pamiętniki wampirów – fanka rozpacza po finale

Całą sytuację nagrała mama dziewczyny, która nie mogła powstrzymać się od śmiechu. "Mam nadzieję, że będziesz tak płakać, kiedy ja umrę! Albo babcia" – komentuje. A potem pyta córkę: "Ale ty wiesz, że on żyje, prawda?". Córka zapewnia, że wie i dalej płacze, momentami też się śmiejąc.

Wideo dotarło do odtwórców głównych ról w "Pamiętnikach wampirów". Zarówno Paul Wesley (Stefan), jak i Ian Somerhalder (Damon) przesłali dziewczynie pozdrowienia, zapewniając, że żaden aktor nie ucierpiał podczas kręcenia serialu. "Hahaha, to jest za dobre! Proszę ją ode mnie przytulić i upewnić się, że wie, że jestem żywy i cały" – napisał Wesley do mamy nastolatki.

Potem odezwał się Somerhalder. "Dzieciak, czułem to samo! Ale potem zdałem sobie sprawę, że zaraz, zaraz, właśnie go wczoraj widziałem... On wciąż żyje" – napisał aktor, podpisując się "Całusy, Damon".

Jeśli wy też zastanawiacie się do dziś, dlaczego twórcy "Pamiętników wampirów" musieli zabić Stefana, odpowiedź showrunnerki serialu znajdziecie tutaj.

REKLAMA