Brian Cox zapewnia, że jako jedyny wie, co będzie dalej w "Sukcesji". Kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu serialu?

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Ekipa "Sukcesji" ma nadzieję, że późną jesienią uda się wejść na plan i rozpocząć zdjęcia do 3. sezonu. Brian Cox, serialowy Logan, zapewnia, że jako jedyny zna fabułę nowych odcinków.

Niczym jego serialowy bohater Logan Roy, Brian Cox uważa, że wie wszystko najlepiej. A dokładniej – jako jedyny aktor zna wszystkie sekrety 3. sezonu "Sukcesji".

Sukcesja – Brian Cox wie, co będzie w 3. sezonie

Cox pojawił się w "The Jess Cagle Show" (via The Hollywood Reporter) i powiedział gospodarzom, że wie wszystko, bo odbył dłuższą rozmowę z showrunnerem Jessem Armstrongiem. Ale nic nikomu nie zdradził, w tym także swoim serialowym dzieciom.

– Nigdy, nigdy, nigdy się nie dowiedzą, dopóki nie zaczniemy [zdjęć]. Prawie spadłem z krzesła, bo on [Armstrong] nigdy nic nie mówi o nadchodzącej serii. Dowiadywaliśmy się z odcinka na odcinek, co się wydarzy. Ale mi powiedział. I to jest naprawdę ekscytujące. To wszystko, co mogę zdradzić – mówił aktor.

Wcześniej Sarah Snook, serialowa Shiv, potwierdziła, że nie ma pojęcia, co czeka jej postać w 3. sezonie "Sukcesji".

Sukcesja sezon 3 kiedy

Sukcesja – kiedy zobaczymy 3. sezon serialu?

Brian Cox dodał, że ekipa "Sukcesji" już myśli o powrocie do pracy. W tym momencie jest on planowany na listopad, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa.

– HBO jest fantastyczne, bo zwracają uwagę na każdy możliwy protokół bezpieczeństwa i naprawdę chcą, żeby było bezpiecznie, bo zależy im na naszym serialu. Nasz problem z serialem jest taki, że to rzeczywiście serial, bo jesteśmy w ruchu i kręcimy chronologicznie. Ale teraz musimy to zmienić w taki sposób, żeby dało się to bardziej kontrolować. Będziemy musieli użyć większej liczby planów niż wcześniej – tłumaczy aktor.

Przy założeniu, że wszystko pójdzie z planem, jest szansa, że 3. sezon "Sukcesji" wystartuje w HBO późną wiosną albo latem 2021 roku.

Sukcesja jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA