Serial "Wychowane przez wilki" z polską datę premiery. Androidy, ludzkie dzieci i Ridley Scott za kamerą

"Wychowane przez wilki" (Fot. HBO Max)

0

"Wychowane przez wilki" to nowy serial science fiction, który zapowiada się co najmniej nieźle. Polska premiera będzie miała miejsce zaraz po amerykańskiej. Zobaczcie zwiastun.

Choć serwis HBO Max działa w USA od maja, dopiero jesienią może mieć swój pierwszy prawdziwy hit. I nie chodzi o powrót "Przyjaciół". Mowa o serialu "Wychowane przez wilki", który w Polsce będziemy oglądać na HBO GO od 4 września, czyli dzień po amerykańskiej premierze. Debiut w telewizji HBO Polska planowany jest na 23 października.

Wychowane przez wilki – zwiastun serialu HBO Max

Serial opowie historię dwójki androidów, którzy wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Główne role grają Travis Fimmel ("Wikingowie"), Amanda Collin ("Straszna kobieta") i Abubakar Salim ("Jamestown"). W obsadzie znajdują się także Winta McGrath ("Doctor Doctor"), Niamh Algar ("Pure"), Jordan Loughran ("Emerald City"), Matias Varela ("Narcos"), Aasiya Shah ("Unforgotten"), Felix Jamieson, Ethan Hazzard i Ivy Wong.

Pierwsze dwa odcinki z dziesięciu wyreżyserował Ridley Scott ("Obcy", "Marsjanin"), dla którego jest to reżyserski debiut w amerykańskiej telewizji. Twórcą i showrunnerem "Wychowanych przez wilki" jest Aaron Guzikowski ("Prisoners").

Wychowane przez wilki – premiera 4 września w HBO GO

Wychowane przez wilki serial