Co Robin i Steve będą porabiać w 4. sezonie "Stranger Things"? Komiks naprowadził fanów na pewien trop

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Toksyczna substancja, dzieci igrające z ogniem i znana na całym świecie gra fantasy? Brzmi jak wątek z kolejnego sezonu "Stranger Things"? Czytelnicy komiksu właśnie wpadli na jego trop.

Ekipa "Stranger Things" wróci do pracy na planie we wrześniu, a fani serialu desperacko poszukują wskazówek na temat tego, co może wydarzyć się w 4. sezonie. Wiele wskazuje na to, że właśnie je znaleźli w komiksie inspirowanym produkcją braci Dufferów.

Stranger Things – co się wydarzy w 4. sezonie?

Komiksowy spin-off serialu proponuje wersję wydarzeń ze Steve'em (Joe Kerry), Robin (Maya Hawke), Dustinem (Gaten Matarazzo) i Ericą (Priah Ferguson) w rolach głównych. Siostra Lucasa (Caleb McLaughlin) wyrosła na ważniejszą postać w 3. sezonie "Stranger Things" i trzeba przyznać, że idealnie wpasowuje się w świat zadziornych dzieciaków z Hawkins.

stranger things sezon 4 komiks spoilery

W komiksowych wydarzeniach to właśnie ona jest główną bohaterką. Dziewczynka sprzedaje tajemniczą i prawdopodobnie toksyczną substancję (którą wyniosła z rosyjskiego laboratorium w finale ostatniej serii), żeby zebrać nowy zestaw Dungeons & Dragons. Kiedy dowiaduje się o tym Dustin, prosi o pomoc Steve'a i Robin – ktoś w końcu musi powstrzymać Ericę, zanim będzie za późno. Historia kończy się szczęśliwie, bo wspólną grą w D&D wszystkich wymienionych postaci.

Czy ta historia rzeczywiście pojawi się w 4. sezonie "Stranger Things"? Żeby poznać odpowiedź na to pytanie, musimy uzbroić się w cierpliwość, bowiem prace nad nowymi odcinkami mają zacząć się – według nieoficjalnych informacji – dopiero 17 września. Na Netfliksie obejrzymy je najprawdopodobniej dopiero latem 2021 roku.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA