Maisie Williams w trailerze serialu "Two Weeks to Live". To szalona komedia z pościgami i czarnym humorem

"Two Weeks to Live" (Fot. Sky)

0

Arya Stark powraca uzbrojona nie tylko w pistolet, ale też cięty dowcip. Zobaczcie zwiastun "Two Weeks to Live", czarnej komedii telewizji Sky z Maisie Williams w roli głównej.

Maisie Williams ("Gra o tron") zamieniła smoki na broń palną, ale poza tym się nie zmieniła. W zwiastunie nowego serialu komediowego "Two Weeks to Live" widzimy ją, jak bierze udział w szalonym pościgu za mordercą swojego ojca, korzystając z umiejętności survivalowych.

Two Weeks to Live – nowy serial z Maisie Williams

Składająca się z sześciu odcinków produkcja telewizji Sky opowie o Kim Noakes (Williams), dziewczynie, której ojciec zmarł w tajemniczych okolicznościach. Po jego śmierci marka (Sian Clifford, "Fleabag") wywiozła ją na wieś i zaczęła uczyć sztuki przetrwania. Kiedy Kim osiąga pełnoletniość, kończy z życiem outsiderki i wkracza do prawdziwego świata.

Głupi żart w lokalnym pubie powoduje, że sprawy przybierają zaskakujący obrót, stawiając w niebezpiecznej sytuacji właściciela knajpy i matkę dziewczyny. Efektem jest ciąg nietypowych zdarzeń, zawierający m.in. ucieczkę przed morderczymi gangsterami i policją.

Oprócz wyżej wymienionego duetu w obsadzie "Two Weeks to Live" znajdują się Sean Knopp ("Doctor Who"), Mawaan Rizwan ("Benjamin") i Taheen Modak (Van Der Valk). Autorem scenariusza jest Gaby Hull ("Cheat").

Premiera Two Weeks to Live 2 września w UK