Co dalej w "Krainie Lovecrafta"? Zwiastun zapowiada więcej horroru i przygodę w stylu Indiany Jonesa

"Kraina Lovecrafta" (Fot. HBO)

Poszukiwania rodzinnego dziedzictwa zmiksowane z kolejnymi odsłonami horroru i przygodą rodem z filmów o Indianie Jonesie. Zobaczcie, co dalej zaoferuje "Kraina Lovecrafta".

W poniedziałek wystartowała "Kraina Lovecrafta", zaskakując nawet tych, którzy myśleli, że mniej więcej wiedzą, czego się spodziewać. W tym także naszego recenzenta. A co będzie się działo w kolejnych odcinkach?

Kraina Lovecrafta – co w kolejnych odcinkach?

Jako że Serialowa widziała pięć odcinków z dziesięciu, możemy zdradzić, że każda godzina to z jednej strony kontynuacja tej samej rodzinnej historii, a z drugiej zupełnie inna przygoda. Co tydzień możecie spodziewać się coraz to nowych potworów i kolejnych szalonych pomysłów, prowadzących w rejony, których za nic nie przewidzicie. Oprócz różnych odsłon horroru w planach jest też przygodowy odcinek w stylu Indiany Jonesa dziejący się w muzeum historii naturalnej.

Serial HBO opowiada historię Atticusa Freemana (Jonathan Majors, "The Last Black Man in San Francisco"), jego przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett, "Friday Night Lights") i wujka George'a (Courtney B. Vance, "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona), którzy podróżują przez rasistowską Amerykę Jima Crowa z lat 50. w poszukiwaniu jego zaginionego ojca (Michael K. Williams, "The Wire"). Wyprawa zamienia się w walkę o przetrwanie w starciu z rasistowskim terrorem białej Ameryki i przerażającymi potworami wprost z kart powieści Lovecrafta.

Showrunnerką serialu jest Misha Green ("Underground", "Synowie Anarchii"), w gronie producentów znajdują się także J.J. Abrams ("Lost") i Jordan Peele ("Uciekaj!"). Scenariusz jest oparty na książce Matta Ruffa z 2016 roku.

Kraina Lovecrafta co poniedziałek w HBO

REKLAMA