Amazon pokazał pełny zwiastun amerykańskiej "Utopii". Koniec świata, jaki znamy, w surrealistycznej oprawie

"Utopia" (Fot. Amazon Prime Video)

Nadchodzi nowa pandemia, tym razem na szczęście tylko w serialu. Amazon zaprezentował zwiastun amerykańskiej wersji "Utopii", w której występują John Cusack i Rainn Wilson.

"Utopia" powraca w nowym wydaniu. 25 września na Amazonie zadebiutuje amerykański remake brytyjskiego serialu, stworzony przez Gillian Flynn ("Zagubiona dziewczyna", "Ostre przedmioty").

Utopia – zwiastun amerykańskiej wersji serialu

Akcja składającego się z ośmiu odcinków thrillera spiskowego będzie kręcić się wokół fikcyjnego komiksu o tytule takim jak serial – "Utopia". Grupka nerdów, składająca się z Iana (Dan Byrd, "Cougar Town"), Becky (Ashleigh LaThrop, "The 100"), Samanthy (Jessica Rothe, "Mary + Jane"), Wilsona Wilsona (Desmin Borges, "You're the Worst") i Granta (Javon 'Wanna' Walton, "Euforia"), odkrywa ukryte znaczenia na jego stronach. Wkrótce zaczynają ich ścigać brutalni zabójcy, usiłujący powstrzymać kogokolwiek przed przeczytaniem tej historii.

Uciekając przed świetnie wyszkolonymi zabójcami, ekipa spotyka na swojej drodze Jessicę Hyde (Sasha Lane), bohaterkę komiksu, na punkcie którego dostali obsesji. Jessica okazuje się prawdziwą osobą, która chce uratować zaginionego ojca, i wierzy, że w "Utopii" może znaleźć klucz. Jednocześnie poznajemy Kevina Christie (John Cusack), miliardera i filantropa, mającego związki z nową chorobą badaną przez doktora Michaela Stearnsa (Rainn Wilson).

Premiera serialu Utopia 25 września na Prime Video

REKLAMA