Wrzesień w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów. "Dzień trzeci", hiszpańska "Patria" i inne nowości

"Dzień trzeci" (Fot. HBO)

We wrześniu w HBO zadebiutują takie seriale, jak "Dzień trzeci", "Tacy właśnie jesteśmy" czy przeniesiona z wiosny hiszpańska "Patria". Mamy listę premier na nadchodzący miesiąc.

Na listę premier HBO GO tradycyjnie czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO na wrzesień. Są w niej trzy nowości tej stacji: "Dzień trzeci", "Tacy właśnie jesteśmy" i "Patria", a także kilka tytułów, które już wcześniej miały premierę na HBO GO.

Nowe seriale w telewizji HBO – premiery września

Stargirl – superbohaterski serial DC w nastoletnim wydaniu. Główną bohaterką jest Courtney Whitmore (Brec Bassinger), licealistka, która odkrywa o u siebie supermoce i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Chce w ten sposób wypełnić dziedzictwo pozostawione przez drużynę superbohaterów z Justice Society of America.

Pokój 104, sezon 4 – ostatni sezon antologii HBO, zawierającej krótkie historie, które zahaczają o najróżniejsze gatunki filmowe i rozgrywają się w tytułowym pokoju motelowym. Twórca serialu Mark Duplass tym razem nie tylko pojawia się przed kamerą, ale i śpiewa. Poza tym spodziewać się możecie odcinka animowanego, podróży w czasie, domku dla lalek i wielu innych atrakcji.

Dzień trzeci – serial Sky i HBO o niezwykłym miejscu i jego mieszkańcach. Jude Law wciela się w Sama, mężczyznę, który trafia na wyspę pobliżu wybrzeża Wielkiej Brytanii i zostaje wciągnięty w świat jej tajemniczych mieszkańców i ich rytuałów. W efekcie konfrontuje się z traumą z przeszłości. Kiedy zaczyna się u niego zacierać granica między rzeczywistością a fantazją, zachowanie Sama zaczyna zagrażać sposobowi życia wyspiarzy, którzy robią, co mogą, by zachować dotychczasowe tradycje. Ale to tylko połowa tej podzielonej na sześć odcinków historii. W drugiej części serialu Naomie Harris gra kobietę, która przybywa na wyspę w poszukiwaniu odpowiedzi i rozpoczyna okrutną batalię, która zadecyduje o jej losie.

Tacy właśnie jesteśmy (We Are Who We Are) – serial Luki Guadagnino, reżysera "Call Me By Your Name", opowie historię dwójki amerykańskich dzieciaków, żyjących w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich przyjaźnie, pierwsze miłości, poszukiwania tożsamości oraz całą tę wielką beztroskę i zarazem udrękę związaną z byciem w wieku nastoletnim. To opowieść, która mogłaby dziać się wszędzie, ale tym konkretnym przypadku dzieje się w małej namiastce Ameryki we Włoszech. Główne role grają Jack Dylan Grazer i Jordan Kristine Seamón.

4 Blocks – serial europejskiego TNT opowiadający historię przyjaźni, rodziny, zdrady i winy wewnątrz arabskiego klanu mieszkającego w berlińskiej dzielnicy Neukölln.

Patria – hiszpański serial HBO, będący adaptacją powieści Fernanda Aramburu. Zobaczymy w nim dziejącą się na przestrzeni trzech dekad historię o życiu w Kraju Basków z perspektywy dwóch rodzin. Życie Bittori i jej rodziny rozpada się, kiedy terroryści z ETA zabijają jej męża, Txato, przed własnym domem. Końca dobiega również jej bliska relacja z przyjaciółką, Miren, której syn należy do dowództwa ETA. Obie rodziny muszą sobie poradzić z żałobą i rozterkami moralnymi, podczas gdy życie toczy się dalej. Czy kiedyś będą w stanie sobie wybaczyć, odłożyć spory na bok i iść naprzód?

Telewizja HBO – filmy i seriale we wrześniu

· Gdzie indziej (Elsewhere 2019) – premiera 1 września w HBO

· Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka (Wedding March 5: My Boyfriend’s Back) – premiera 3 września w HBO

· Sprawa Colliniego (The Collini Case) – premiera 3 września w HBO

· Bagno (The Swamp) – premiera 3 września w HBO

· Rebelia (Captive State) – premiera 4 września w HBO

· Praziomek (Missing Link) – premiera 5 września w HBO

· Stargirl – premiera pierwszego odcinka 5 września, kolejne w soboty w HBO3

· Anna (2019) – premiera 6 września w HBO

· Ostrożnie z ogniem (Playing With Fire) – premiera 10 września w HBO

· Stockton (Stockton On My Mind) – premiera 10 września w HBO

· Pokój 104, sezon 4 – premiera pierwszego odcinka 11 września, kolejne w piątki w HBO3

· Prezydent z kreskówki, sezon 3 – premiera pierwszego odcinka 11 września, kolejne w piątki w HBO3

· Odmieńcy (Freaks) – premiera 11 września w HBO

· Naprzód (Onward 2020) – premiera 13 września w HBO

· Dzień trzeci (The Third Day) – premiera pierwszego odcinka 15 września, kolejne we wtorki w HBO

· Tacy właśnie jesteśmy (We Are Who We Are) – premiera pierwszego odcinka 15 września, kolejne we wtorki w HBO

· 4 Blocks – premiera pierwszego odcinka 16 września, kolejne w środy w HBO3

· Koszmarny wynajmujący (My Nightmare Landlord) – premiera 17 września w HBO

· Mamy to na taśmie (On The Record) – premiera 17 września w HBO

· The Grudge: Klątwa (The Grudge) – premiera 18 września w HBO

· Rambo: Ostatnia krew (Rambo: Last Blood) – premiera 20 września w HBO

· Królowe zbrodni (The Kitchen) – premiera 26 września w HBO

· Bad Boys For Life – premiera 27 września w HBO

· Patria – premiera dwóch pierwszych odcinków 27 września, kolejne w niedziele w HBO3

REKLAMA