Pierwszy odcinek "Krainy Lovecrafta" dostępny za darmo na YouTube w polskiej wersji językowej

"Kraina Lovecrafta" (Fot. HBO)

Telewizja HBO udostępniła na YouTube godzinną premierę "Krainy Lovecrafta". Warto zobaczyć, bo to jeden z najlepszych seriali nie tylko tego lata, ale prawdopodobnie też roku.

W poniedziałek wystartowała "Kraina Lovecrafta", nowy serial HBO. Krytycy są zachwyceni (nasza recenzja tutaj) i nie bez powodu, bo to jedna z najbardziej pomysłowych produkcji, jakie obejrzymy w tym roku. Nie tylko dlatego, że seriale zdziesiątkowała pandemia koronawirusa.

Kraina Lovecrafta – pilot za darmo na YouTube

Dla tych, którzy nie mają dostępu do HBO GO, HBO udostępniło pierwszy odcinek na YouTube w polskiej wersji językowej. Możecie go obejrzeć poniżej. I najlepiej się pospieszcie, bo odcinki na YouTube dostępne są tylko przez pewien czas (niestety, HBO nie informuje jak długi).

"Kraina Lovecrafta" to adaptacja książki Matta Ruffa z 2016 roku. Serial opowiada historię Atticusa Freemana (Jonathan Majors), jego przyjaciółki Letitii (Jurnee Smollett) i wujka George'a (Courtney B. Vance), którzy podróżują przez rasistowską Amerykę Jima Crowa z lat 50. w poszukiwaniu jego zaginionego ojca (Michael K. Williams). Wyprawa zamienia się w walkę o przetrwanie w starciu z rasistowskim terrorem białej Ameryki i przerażającymi potworami wprost z kart powieści Lovecrafta. Twórczynią serialu jest Misha Green ("Underground").

Nowe odcinki Krainy Lovecrafta w poniedziałki w HBO

REKLAMA