Kanadyjski remake "Brooklyn 9-9" wygląda okropnie. "To jak podróż do innego wymiaru" – komentuje obsada

Melissa Fumero podzieliła się ze światem zwiastunem remake'u "Brooklyn 9-9", który powstał we francuskojęzycznej Kanadzie. Ani obsada, ani fani nie są w stanie rozpoznać oryginału.

"Brooklyn 9-9" doczekał się swojego pierwszego zagranicznego remake'u – francuskojęzycznego "Escouade 99", który powstał w kanadyjskim Quebecu. Obsada oryginału nie jest zachwycona.

Obsada Brooklyn 9-9 ostro krytykuje remake

Melissa Fumero, serialowa Amy Santiago, była jedną z pierwszych osób, które to niezadowolenie wyraziły głośno. "OMG OMG OMG. To jak zaglądanie do innego wymiaru" – napisała aktorka na Twitterze, komentując zwiastun.

Kolejny komentarz dotyczył kanadyjskiego odpowiednika Amy. "Muszę powiedzieć, że po obejrzeniu tego zaczyna mnie zastanawiać latynoska populacja w Quebecu. Tak tylko mówię" – napisała Fumero, a Stephanie Beatriz odpowiedziała serią emoji. Kanadyjski odpowiednik Amy to Fanny, grana przez Mylène Mackay. Z kolei Rosa Diaz we francuskojęzycznej wersji ma na imię Rosalie i gra ją Bianca Gervais.

Dalej Fumero dodała, że choć rozumie, iż w Quebecu nie ma wielu Latynosów, nie było powodu, dla którego obsada nie mogłaby być trochę bardziej zróżnicowana. Według aktorki to "stracona szansa", a poza tym nie podoba jej się to, że kanadyjska wersja Amy epatuje swoją seksualnością, bo w oryginale tego nie ma.

Swoje trzy grosze dorzucił także Joe Lo Truglio, serialowy Charles Boyle, który nie zdziwił się, że ludzie mają problem z rozpoznaniem jego postaci w nowej wersji.

Kanadyjski remake "Brooklyn 9-9" startuje 17 września na platformie Club Illico. Zdjęcia porównujące obsadę oryginału i "Escouade 99" znajdziecie tutaj.

Brooklyn 9-9 remake

Brooklyn 9-9 jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA