"Wychowane przez wilki" – zwiastun serialu HBO Max. Androidy, dylematy religijne i niesamowity rozmach

"Wychowane przez wilki" (Fot. HBO Max)

We wrześniu startuje serial science fiction "Wychowane przez wilki", który współtworzył Ridley Scott. Nowy zwiastun zarysowuje konflikt na linii ludzie – roboty z religią w roli głównej.

"Wychowane przez wilki" to wrześniowa nowość HBO Max, która ma szansę okazać się powiewem świeżości dla gatunku telewizyjnego science fiction. Nowy zwiastun zagłębia się w główny konflikt w serialu: co się stanie, jeśli ateistyczne roboty zechcą indoktrynować ludzkie dzieci?

Wychowane przez wilki – zwiastun serialu sci-fi

Bohaterami "Wychowanych przez wilki" jest dwójka androidów, którzy wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Główne role grają Travis Fimmel ("Wikingowie"), Amanda Collin ("Straszna kobieta") i Abubakar Salim ("Jamestown"). W obsadzie są także Winta McGrath ("Doctor Doctor"), Niamh Algar ("Pure"), Jordan Loughran ("Emerald City"), Matias Varela ("Narcos"), Aasiya Shah ("Unforgotten"), Felix Jamieson, Ethan Hazzard i Ivy Wong.

Pierwsze dwa odcinki z dziesięciu wyreżyserował Ridley Scott ("Obcy", "Marsjanin"), dla którego jest to reżyserski debiut w amerykańskiej telewizji. Twórcą i showrunnerem "Wychowanych przez wilki" jest Aaron Guzikowski ("Prisoners").

Wychowane przez wilki – premiera 4 września w HBO GO

REKLAMA