Wrażliwe dzieciaki szukają siebie w pełnym zwiastunie "Tacy właśnie jesteśmy" – młodzieżowego serialu HBO

"Tacy właśnie jesteśmy" (Fot. HBO)

Reżyser "Call Me by Your Name" zaprasza nas do amerykańskiej bazy wojskowej we Włoszech, gdzie dwójka nastolatków prowadzi życiowe poszukiwania i przeżywa pierwsze wielkie emocje.

Tej jesieni HBO pokaże kolejny po "Euforii" serial młodzieżowy: "Tacy właśnie jesteśmy" autorstwa Luki Guadagnino, reżysera "Call Me by Your Name".

Tacy właśnie jesteśmy – pełny zwiastun serialu HBO

8-odcinkowa produkcja opowie historię dwójki amerykańskich dzieciaków żyjących w bazie wojskowej we Włoszech. Zagłębimy się w ich przyjaźnie, pierwsze miłości, poszukiwania tożsamości oraz całą tę wielką beztroskę i zarazem udrękę związaną z byciem w wieku nastoletnim. To opowieść, która mogłaby dziać się wszędzie, ale tym konkretnym przypadku dzieje się w małej namiastce Ameryki we Włoszech.

Jack Dylan Grazer wciela się w nieśmiałego 14-letniego introwertyka o imieniu Fraser, który przeprowadza się z Nowego Jorku do bazy wojskowej w Veneto wraz ze swoimi matkami, Sarah (Chloë Sevigny) i Maggie (Alice Braga). Obie pracują dla amerykańskiej armii. W nowym miejscu spotyka Caitlin (Jordan Kristine Seamón), pewną siebie, śmiałą dziewczynę, która mieszka tu od kilku lat i mówi po włosku.

W obsadzie znajdują się także Tom Mercier ("Synonymes"), Spence Moore II ("All American"), Kid Cudi ("Need for Speed"), Faith Alabi ("Grantchester"), Francesca Scorsese ("Almost Paris"), Corey Knight ("Godfather of Harlem"), Ben Taylor ("Defending Jacob") i Sebastiano Pigazzi.

Autorami scenariusza "We Are Who We Are" są Luca Guadagnino, Paolo Giordano i Francesca Manieri ("Luna Nera"). Reżyserem wszystkich odcinków jest Guadagnino.

Premiera Tacy właśnie jesteśmy 15 września w HBO

REKLAMA