"Nawiedzony dwór w Bly" postraszy nas w październiku – pierwszy zwiastun i data premiery serialu Netfliksa

"Nawiedzony dwór w Bly" (Fot. Netflix)

Twórca "Nawiedzonego domu na wzgórzu" powraca z nową historią o duchach. Zobaczcie teaser horroru "Nawiedzony dwór w Bly", który będzie mieć premierę w październiku na Netfliksie.

Jeśli podobał wam się "Nawiedzony dom na wzgórzu", zaznaczcie sobie w kalendarzach datę 9 października. To właśnie wtedy na naszych ekranach zadebiutuje "Nawiedzony dwór w Bly", czyli 2. seria tej samej antologii.

Nawiedzony dwór w Bly – teaser serialu Netfliksa

W serialu zobaczymy nową historię, opartą na gotyckim horrorze psychologicznym Henry'ego Jamesa pt. "The Turn of the Screw" (w polskiej wersji "W kleszczach lęku" bądź "Dokręcanie śruby"), który dzieje się w starej willi na wsi. Bohaterami jest dwójka sierot i młoda guwernantka.

W nowych rolach powrócą Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel i Catherine Parker, czyli Nell, Hugh, Luke, Theo i Poppy z "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Wśród nowych twarzy znajdują się T'Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve.

Jak zapowiada twórca serialu Mike Flanagan, nowa seria będzie opowieścią o złamanych sercach i tragicznych romansach. I oczywiście o duchach. Pewne motywy, jak "nawiedzone przestrzenie i nawiedzeni ludzie", będą podobne co w pierwszej części, ale to zupełnie inna historia. Nie wróci ani nikt z rodziny Crainów, ani rodzinne wątki ogólnie, ani też mrok panujący w domu na wzgórzu. Dwór w Bly ma być miejscem jasnym, słonecznym i takim, do którego aż chce się wejść.

Nawiedzony dwór w Bly od 9 października na Netfliksie

REKLAMA