Ashton Kutcher zastąpi Charliego Sheena w "Dwóch i pół"

Wczoraj nowym Charliem Sheenem miał być Hugh Grant, dziś okazał się nim być Ashton Kutcher. Jest już oficjalne potwierdzenie, że to on dostanie rolę w "Dwóch i pół".

"Jaki jest pierwiastek kwadratowy z 6,25?" - zapytał niewinnie Ashton Kutcher na swoim Twitterze. I zaczęło się. Pierwiastek kwadratowy z 6,25 to oczywiście 2,5. "Two and a Half Men". "Dwóch i pół".

Czy Ashton Kutcher twittował, że będzie występował w "Dwóch i pół"? - pytali amerykańscy dziennikarze. Czy faktycznie dołączy do obsady? - nie dowierzali inni.Tak, dołączy, to pewne! - potwierdzali niepotwierdzone kolejni.

Mimo że mówi o tym wiele anonimowych źródeł, informacja o Ashtonie Kutcherze w "Dwóch i pół" nie jest na razie oficjalnie potwierdzona. Czy mąż Demi Moore sprawdziłby się w serialu komediowym? Fani Charliego Sheena raczej go nie polubią - ale faktem jest, że Kutcher już pokazał swój talent komediowy.

Pamiętacie "Różowe lata 70."?

AKTUALIZACJA

Jest oficjalne potwierdzenie! Telewizja CBS i Warner Bros. Television ogłosili, że Ashton Kutcher będzie nową gwiazdą "Dwóch i pół". Aktor powiedział, że nie może zastąpić Charliego Sheena, ale zrobi, co się da, żeby wciąż było zabawnie.