Netflix oferuje filmy i seriale za darmo. "Szkołę dla elity" czy "Stranger Things" zobaczycie bez konta w serwisie

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Netflix proponuje na zachętę niektóre produkcje za darmo. Nie mając nawet konta w serwisie, możecie obejrzeć pierwsze odcinki seriali, jak "Stranger Things", a także filmy, np. "Dwóch papieży".

Netflix nie oferuje już w Polsce darmowego miesiąca próbnego, ale to nie znaczy, że zrezygnował całkiem z atrakcyjnych promocji, których celem jest przyciągnięcie nowych widzów.

Darmowe filmy i seriale w serwisie Netflix – lista

Serwis proponuje darmowe oglądanie dziesięciu swoich flagowych produkcji. Są wśród nich trzy filmy oryginalne platformy, które możecie obejrzeć od pierwszej do ostatniej minuty, nie posiadając nawet konta w serwisie.

Zabójczy rejs
Nie otwieraj oczu
Dwóch papieży

Netflix oglądaj za darmo

Do tego dochodzą pierwsze odcinki następujących seriali:

Stranger Things
Szkoła dla elity
Dzieciak rządzi: Znowu w grze
Jak nas widzą
Miłość jest ślepa
Nasza planeta
Grace i Frankie

Wszystkie te tytuły możecie obejrzeć/wypróbować, wchodząc na tę stronę. Niestety, obejrzycie je tylko na komputerze, wchodząc przez przeglądarkę internetową, albo na smartfonie z Androidem. Na innych urządzeniach to jeszcze nie działa.

Akcja najwyraźniej ma potrwać dłużej, bo Netflix informuje, że repertuar będzie się zmieniał. Spieszcie się więc obejrzeć "Dwóch papieży" i pilota "Stranger Things", zanim znikną.

REKLAMA