Lily Collins jako Emily w Paryżu – zapowiedź i data premiery serialu twórcy "Seksu w wielkim mieście"

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Paryż zamiast Nowego Jorku, a w miejsce Carrie – Emily. Netflix wypuścił teaser nowego serialu Darrena Stara, twórcy "Seksu w wielkim mieście" i "Younger".

Darren Star ("Seks w wielkim mieście", "Younger") powraca z nową telewizyjną komedią romantyczną. Składający się z 10 odcinków serial "Emily w Paryżu" zadebiutuje 2 października na Netfliksie.

Lily Collins jako Emily w Paryżu – zwiastun serialu

Lily Collins zagra tytułową Emily, specjalistkę od marketingu, która przenosi się do Paryża po otrzymaniu propozycji pracy. Dziewczyna dostaje za zadanie wnieść amerykański punkt widzenia do francuskiej firmy marketingowej, czego efektem są liczne zderzenia kultur. Emily musi odnaleźć się w pracy i przyzwyczaić się do życia w obcym mieście, a przy okazji w jej życiu pojawiają się nowe przyjaźnie i miłości.

W obsadzie "Emily w Paryżu" znajdują się także Ashley Park ("Tales of the City"), Philippine Leroy Beaulieu ("Call My Agent!"), Lucas Bravo ("Smart Ass"), Samuel Arnold ("Antony & Cleopatra"), Camille Razat ("The 15:17 to Paris"), Bruno Gouery ("Doc Martin"), Kate Walsh ("The Umbrella Academy"), William Abadie ("Resident Evil: Extinction") i Arnaud Viard ("Clara et Moi").

Kostiumografką serialu jest Patricia Field, która ubierała bohaterki "Seksu w wielkim mieście" i filmu "Diabeł ubiera się u Prady".

Emily w Paryżu od 2 października na Netfliksie

REKLAMA