Kit Harington wśród gwiazd 2. sezonu "Criminal" – zobaczcie zwiastun brytyjskiego kryminału Netfliksa

"Criminal" (Fot. Netflix)

Brytyjski "Criminal" wraca z nowymi odcinkami, w których gościnnie wystąpiła czwórka znanych aktorów. Zobaczcie, jak wypada Kit Harington w pierwszej większej roli po "Grze o tron".

We wrześniu z 2. sezonem wraca netfliksowy "Criminal", a dokładniej jego brytyjska odsłona. Nowa seria będzie składać się z czterech odcinków i w każdym z nich pojawi się znana twarz, która będzie nas przekonywać o swojej niewinności.

Criminal – Kit Harington w zwiastunie 2. sezonu

W pierwszym odcinku zagra nominowana do Oscara brytyjska aktorka Sophie Okonedo ("Hotel Rwanda", wkrótce "Ratched"). W drugim pojawi się Kit Harington ("Gra o tron"), w trzecim Sharon Horgan ("Catastrophe"), a w czwartym – Kunal Nayyar (Raj z "Teorii wielkiego podrywu"). Szczegóły dotyczące postaci nie zostały podane, ale możemy domyślać się, że wszyscy oni pójdą w ślady Davida Tennanta i Hayley Atwell, czyli zagrają podejrzanych.

W stałej obsadzie serialu stworzonego przez George'a Kaya i Jima Fielda Smitha powrócą Katherine Kelly, Lee Ingleby, Rochenda Sandall i Shubham Saraf. 2. sezon "Criminal" będzie składać się tylko z wersji brytyjskiej. W tym momencie Netflix nie planuje dalszych części wersji niemieckiej, francuskiej i hiszpańskiej.

2. sezon Criminal od 16 września na Netfliksie

REKLAMA