Trixie odegra kluczową rolę w sezonie 5B "Lucyfera"? Fani mają pewną teorię na temat dziewczynki i Maze

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Też macie wrażenie, że akcji z Trixie było zdecydowanie za mało w pierwszej części 5. sezonu "Lucyfera"? Możliwe, że twórcy celowo ją oszczędzili, by wykorzystać jej potencjał w kolejnych odcinkach.

O tym, że Trixie zna prawdziwą tożsamość Lucyfera, była mowa na długo przed 5. sezonem serialu. Teraz, po emisji pierwszej części, temat powraca z rumieńcem.

Lucyfer sezon 5B: Jaką rolę odegra Trixie?

Nie da się ukryć, że w części 5A "Lucyfera" Trixie (Scarlett Estevez) nie spędziła na ekranie zbyt wiele czasu. Owszem, pojawiła się w odcinku stylizowanym na kino noir i pokazała, że nieco urosła, ale żadnej akcji z nią nie było. Możliwe, że dziewczynka odegra ważną rolę w kolejnych odcinkach serialu, a fani domyślają się, o co może chodzić.

Jaka jest szansa na to, że córka Chloe (Lauren German) zna prawdziwe oblicze Pana Piekieł (Tom Ellis)? Kevin Alejandro, czyli jej serialowy tatuś, ocenia je jako niemałe.

– Myślę, że to mocna teza. Wiecie, dzieci są znane z posiadania tego innego rodzaju zmysłów, działającego zanim zostaniemy naznaczeni przez życie. Więc nie byłbym zdziwiony, gdyby wiedziała trochę więcej niż inni – mówi aktor.

Lucyfer sezon 5b maze trixie teorie

Zdaniem fanów Trixie nie tylko zna prawdę, ale i ma ogromny wpływ na to, jak potoczą się losy innej bohaterki – Maze (Lesley-Ann Brandt). Dziewczynkę i demona łączy prawdziwa więź, a strażniczka piekła już pokazała przyjaciółce swoje demoniczne oblicze i ta odebrała je jako świetne przebranie na Halloween. Przyjaźń z dzieckiem może być mocnym dowodem na to, że Maze zasługuje na duszę. A skoro Bóg zszedł na ziemię, to będzie okazja, by go o nią poprosić.

Lucyfer – sezon 5A dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA