W tych pięknych ruinach będą powstawać nowe odcinki "Wiedźmina". W jakich scenach mogą się pojawić?

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Ekipa "Wiedźmina" wróciła na plan zdjęciowy, co dla fanów serialu oznacza jedno – wysyp spoilerów i nowinek. Łapcie jedną z nich. Zapowiada się bardzo malowniczo.

Ekipa "Wiedźmina" wróciła na plan zdjęciowy w sierpniu. Oczywiście nowy reżim sanitarny nie przyśpieszy produkcji, wprost przeciwnie, znacząco ją spowolni. Ale są i dobre wieści, jak choćby ta opublikowana w serwisie Redanian Intelligence.

Wiedźmin – Fountains Abbey w 2. sezonie serialu

2. sezon serialu wprowadzi nie tylko nowych bohaterów, ale i zupełnie nowe lokacje. Prócz ujęć w Czechach i na Słowacji przewidziane są też zdjęcia w ruinach w Wielkiej Brytanii. Mowa o Fountains Abbey, leciwych pozostałościach z zakonu cystersów, który wygląda dokładnie tak, jakby został stworzony z myślą o kręceniu w nim produkcji fantasy. W nim również powstawały sceny z "Przeklętej".

Prawdopodobnie zobaczymy te lokacje w trzecim lub czwartym odcinku 2. serii produkcji. Na razie możemy tylko zgadywać, jakie wydarzenia rozegrają się w tym miejscu. Możliwe, że to właśnie będzie Kaer Morhen, miejsce szkolenia wiedźminów i "dom" Geralta (Henry Cavill). Drugą możliwością jest Shaerrawedd, czyli ruiny elfiego pałacu leżące w lasach Kaedwen.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA