Ellen Pompeo ma nową ulubioną parę w 17. sezonie "Chirurgów". Ekipa medycznego serialu wróciła do pracy

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Obsada "Chirurgów" jest już po pierwszym czytaniu scenariuszy z 17. sezonu. Ellen Pompeo zdradziła, że ma nową ulubioną parę, która będzie teraz absolutnie urocza.

Ekipy kolejnych seriali wracają na plany zdjęciowe. W tym tygodniu będą to m.in. "Chirurdzy", którzy rozpoczną kręcenie 17. sezonu. A już w zeszłym tygodniu aktorzy mieli okazję zapoznać się ze scenariuszami nowych odcinków i podzielić się z fanami drobnymi spoilerami.

Chirurdzy sezon 17 – ulubiona para Ellen Pompeo

Ellen Pompeo zdradziła na Twitterze, że po wspólnym czytaniu scenariuszy ma nową ulubioną parą, która jest naprawdę urocza. Po czym zaprosiła fanów do zgadywania, o kogo może chodzić.

Fanowskie zgadywanki nie trwały długo – serialowa Meredith Grey szybko potwierdziła, że chodzi o Maggie (Kelly McCreary) i jej chłopaka Winstona (Anthony Hill). Po czym dodała: "Nie macie pojęcia, jacy oni są uroczy".

Anthony Hill w 17. sezonie dołączy do stałej obsady "Chirurgów", co oznacza, że jego romans z Maggie będzie kwitł. Choć niestety dziać się to będzie w cieniu pandemii koronawirusa, która będzie ważnym tematem na początku nowej serii. Ale nie jedynym, bo jak powiedziała showrunnerka Krista Vernoff, "Chirurdzy" będą starali się pozostać sobą, nawet mierząc się z tak trudnym tematem. Nie zabraknie więc lżejszych wątków, choć ten cięższy ma dominować.

"Nasze rozmowy nieustannie dotyczą tego, jak utrzymać w serialu humor i romans, opowiadając jednocześnie te naprawdę bolesne historie" – mówiła Vernoff.

REKLAMA