Kate Mara romansuje z własnym uczniem w zwiastunie "A Teacher" – nowego serialu limitowanego telewizji FX

"A Teacher" (Fot. FX)

Tej jesieni Kate Mara zagra nauczycielkę uwikłaną w zakazany romans. Zobaczcie zwiastun miniserialu "A Teacher", nowej wersji filmu pod tym samym tytułem.

W listopadzie telewizja FX pokaże miniserial "A Teacher", będący nową wersją filmu pod tym samym tytułem z 2013 roku (w Polsce – "Nauczycielka").

A Teacher – Kate Mara w zwiastunie serialu FX

To historia skomplikowanego romansu pomiędzy Claire Wilson (Kate Mara, "House of Cards"), nauczycielką ze szkoły średniej w Teksasie, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie, oraz Erikiem Walkerem (Nick Robinson, "Love, Simon"), jej uczniem, który chodzi do klasy maturalnej i jest kapitanem drużyny piłki nożnej.

Historia nie ma prawa skończyć się szczęśliwie, zwłaszcza że w świetle teksańskiego prawa taki związek jest nielegalny, nawet jeśli Eric jest już dorosły. "Trwałe szkody, które pozostawi po sobie zakazany romans, staną się niemożliwe do zignorowania przez nich, ich przyjaciół i rodziny" – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

W obsadzie serialu znajdują się także Ashley Zukerman ("Sukcesja") jako mąż Claire, Matt; Adam David Thompson ("The Sinner") jako jej dawno niewidziany brat, Nate; Marielle Scott ("Ty") jako inna nauczycielka, Kathryn; Rya Ingrid Kihlstedt ("Charmed") jako matka Erica, Sandy; a także Shane Harper ("Hightown") i Dylan Schmid ("Snowpiercer") jako najlepsi kumple Erica, Logan i Josh.

Reżyserką i scenarzystką serialu jest Hannah Fidell, autorka filmowego oryginału. Serial składa się z 10 odcinków. Na razie nie wiadomo, kiedy i na jakiej platformie obejrzymy go w Polsce.

A Teacher – premiera serialu w USA 10 listopada

Nauczycielka serial Kate Mara

REKLAMA