Na planie "Supernatural" padł w tym tygodniu ostatni klaps. Zobaczcie, jak obsada żegnała się z serialem

"Supernatural" (Fot. CW)

W tym tygodniu zakończyła się 15-letnia przygoda z "Supernatural", przynajmniej dla aktorów. "Cóż to była za jazda" – skomentował Jensen Ackles. Zobaczcie pożegnalne wpisy obsady.

Dokładnie 15 lat temu, 13 września 2005 roku wystartowało "Supernatural", które przedstawiło widzom dwóch braci – Sama (Jared Padalecki) i Deana Winchesterów (Jensen Ackles) – odważnie stawiających czoła potworom. Serial miał zakończyć się wiosną 2020 po 15 sezonach na antenie telewizji CW, ale dokończenie zdjęć uniemożliwił lockdown związany z wybuchem pandemii koronawirusa.

Supernatural – ostatni dzień na planie serialu

Ekipa wróciła na plan w sierpniu i w tym tygodniu zakończyła zdjęcia do ostatnich odcinków. Ich pożegnalne wpisy w social mediach zebrał serwis TVLine. I tak, twórca serialu Eric Kripke przypomniał pierwszą scenę, którą nakręcili Padalecki i Ackles (przy okazji załapały nam się podziękowania od Mishy Collinsa).

Jared Padalecki wrzucił swoje pożegnanie w drodze na plan ostatniego dnia zdjęciowego. "Piszę to w drodze na mój ostatni dzień z 'Supernatural'. Mój ostatni dzień z Samem Winchesterem. Oczywiście kręci mi się w głowie, moje emocje sięgają stratosfery, ale wciąż zostało trochę czasu. Dziękuję wam wszystkim za niesamowitą ilość miłości i wsparcia w naszym kierunku w tych ostatnich godzinach. Zdecydowaliśmy to czuliśmy" – napisał aktor.

"Obudziłem się dziś o 6 rano. Alarm zabrzmiał ciężko. Dziś jest ostatni dzień 15-letniej podróży. Podróży, która odmieniła moje życie na zawsze. Do wszystkich, z którymi pracowałem w jej trakcie, i do tych, którzy nas oglądali i wspierali... nawet nie wiecie, jak bardzo wam jestem wdzięczny. 'Dziękuję' tutaj nie wystarcza. Tu po prostu nie ma słów. Jestem tak wdzięczny za te wspomnienia, które będę nosił ze sobą zawsze. Cóż to była za jazda" – to z kolei wpis Jensena Acklesa.

A potem wpisy posypały się dosłownie z każdej strony: ekipie "Supernatural" dziękowali aktorzy, którzy zagrali mniejsze i większe role na przestrzeni 15 sezonów, a także twórcy, w tym była showrunnerka Sera Gamble.

Emisja finałowej siódemki odcinków "Supernatural" wystartuje za oceanem 8 października. Wielki finał, składający się z ostatniego odcinka serialu oraz odcinka wspominkowego planowany jest na 19 listopada.

View this post on Instagram

Just feels like the right fit for today.

A post shared by Matt Cohen (@mattcohen4real) on

Supernatural jest dostępne w Polsce na Prime Video

REKLAMA