Baby Yoda wraca i jest absolutnie uroczy w zwiastunie 2. sezonu "The Mandalorian"

"The Mandalorian" (Fot. Disney+/EW)

Mnóstwo akcji, walk, efektów specjalnych i jeden niezwykły dzieciak. Zwiastun 2. sezonu "The Mandalorian" zapowiada jeszcze więcej tego, za co widzowie pokochali serial.

Jeden z największych serialowych hitów zeszłego roku powraca i wszystko wskazuje na to, że nie zmienił się nic a nic. Disney+ wypuścił zwiastun 2. sezonu "The Mandalorian", w którym nie brakuje akcji, efektów specjalnych i zapowiedzi tytułowego Mandalorianina (Pedro Pascal), że nie zamierza opuścić dzieciaka nazywanego przez fanów Baby Yodą. Ten zaś udowadnia w kilku uroczych scenach, że wciąż jest największą atrakcją serialu.

The Mandalorian – zwiastun 2. sezonu serialu

Czego w tym zwiastunie nie ma? Żadnych prawdziwych spoilerów ani potwierdzenia fanowskich przypuszczeń co do tego, kogo zagrają nowi członkowie obsady. A tych jest przynajmniej kilkoro: Rosario Dawson nieoficjalnie ma wcielić się w Ahsokę Tano, Temuera Morrison powróci jako Boba Fett, z kolei Katee Sackhoff zagra znaną z seriali animowanych Bo-Katan Kryze. Timothy Olyphant pojawi się jako Cobb Vanth, a Michael Biehn został obsadzony jako tajemniczy łowca nagród.

W rozmowie z "Entertainment Weekly" (Baby Yoda u góry to fragment okładki tego magazynu) showrunner Jon Favreau i reżyser Dave Filoni powiedzieli, że 2. sezon "The Mandalorian" ma być z jednej strony pełną rozmachu historią pokazującą więcej serialowego świata, a z drugiej ważny ma być osobisty wątek Dziecka i Mandalorianina. Ale będziemy też śledzić na przemian losy innych bohaterów, trochę jak w "Grze o tron". Głównym złoczyńcą będzie Gideon (Giancarlo Esposito).

2. sezon The Mandalorian debiutuje 30 października

REKLAMA